Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás fejlődési ugrásnál....

Szoptatás fejlődési ugrásnál. Mit teszel az éhes, síró csecsemővel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyakori mellretétellel növelhető a szükséges mértékig a tej, de az átmeneti időszakban- ami több nap is lehet- hogyan oldottátok meg a síró, éhes gyerek etetését? Tápszerkiegészítés vagy egyéb mód? Az elméletet már tudom, gyakorlati megoldások érdekelnek! köszi
2011. júl. 6. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen mindig mellre tettem, eszembe nem jutott táppal elrontani a szoptatást. A mell soha nem üres, valamennyit mindig ki tud szopni belőle akkor is, ha te fejni már nem tudsz. Ki lehet bírni pár napig, utána helyreáll a béke (ha nem rontod el táppal, cumisüveggel, cumival).
2011. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor éhes mindig mellre tettem!A mell soha nem üres teljesen!nem olyan mint egy cumisüveg! :)


De pl a 3 hós növekedésugrás előtt azt csináltam, hogy minden szopi ELŐTT fejtem!Szóval mielőtt mellre tettem, fejtem!Utána adtam oda a cicim!eleinte csak 10 milit majd fokozatosan eljutottam a szopi előtti 50 miliig!KB 9-10 hetes volt mikor elkezdtem!És mikor észrevettem, hogy sűrűbben éhes, akkor már nem fejtem így nem is vette észre a növekedésugrást!


Ez jó praktika lehet!

19 hónapja szoptató anyuka!


e adj neki pótlást ha van tejcsi!Kb 2-3 nap alatt beáll az új mennyiség!Olyankor minden nyekkre tedd mellre!Minél többször szopiztatsz annál hamarabb vége!nálunk max 2 nap volt mindig! :)


Sok szerencsét! :)Kitartás!

2011. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Napközben ez működhet, de este, az éjszakai alvás előtt nem tudom megnyugtatni, ha nem lakik jól nem alszik... :(
2011. júl. 6. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

De ilyenkor természetesen éjjel is többször fog enni!


Én ilyenkor egész éjjel együtt aludtam vele, vagyis Ő aludt a mi ágyunkban, és szopizott!Így kényelmes volt mindkettőnknek!

2011. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%

szerintem ne szoktasd az ágyatokba.

Adj neki estére tápszert ha az orvos is úgy gondolja.

Semmi baja nem lesz.

vagy nappal fejj le tejet és azt vacsira add neki a szopi mellé

2011. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoribb szoptatással. Tápszert eszembe sem jutott venni. Mindhárom gyereknél így tettem, igaz, 2 éves korukig velünk aludtak, így nem volt gond, éjjel is nyugodtan szopizhattak, amikor csak akartak.
2011. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!