Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Felemás maradt a melle azoknak...

Felemás maradt a melle azoknak az anyukáknak, akik csak 1 mellből szoptattak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, és elég látványosan... ez már így is marad, a doki is mondta, hogy a bal mellemben a mirigyállomány is jóval kevesebb.
2011. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem, 3 hótól 1 évig szoptattam, és nincs lényeges különbség.
2011. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, h ellustultam és már a 2. kislányomat nem rakosgattam éjjel ide-oda, pár hónapos korától. Most lassan 17. Jelenleg nagyon látszik:(
2011. júl. 6. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
nekem sem. pedig szoptatáskor a jobb mellem kb.3x akkora volt, mint a bal. mindig azon izgultam, mi lesz, ha így maradok... nekem is több a mirigyállomány a jobban (uh-n mondták), ennek ellenére kb.3-4hónappal a szoptatás abbahagyása után nem látszott a különbség (addig igen). több, mint egy évig szoptattam. szóval visszaállhat, ne aggódj.
2011. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En ket oldalrol szoptattam ikreket es ugy is felemas, elotte is az volt csak nem latszott nagyon. Egyebkent nincs olyan no akinek mindketto egyforma. Az egyik mindig nagyobb, csak van akinek olyan kicsi a kulonbseg hogy nem latszik.


Itt van egy web site normalis mellu kepekkel. Van szopas utani is es szopas elotti is. [link]

2011. júl. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem is sokat segített,köszönöm!:)
2011. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!