Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azoknak az anyukáknak, akiknek...

Azoknak az anyukáknak, akiknek mellnagyobbító műtétjük volt a szülés előtt, milyen lett a mellük a szoptatás után?

Figyelt kérdés
5 évvel a gyerekvállalás előtt viszonylag fiatalon vállaltam mellnagyobbító műtétet, amit nem bántam meg és a szoptatásban sem akadályoz az a tény, hogy a mirigyállomány alatt elhelyeztek egy-egy implantátumot. Azonban a szoptatással a méret még tovább nőtt, ami tudom, hogy nem marad így. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz, ha vége a szoptatásnak? Kérem, hogy olyanok válaszoljanak, akik már láttak ilyet pl saját eset vagy barátnőnél vagy ténylegesen értenek hozzá. Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 5. 13:01
 1/3 borzas20 ***** válasza:
4évvel ezelőtt én is átestem mellnagyobbító műtéten.A műtétre 1évre rá megszültem a kislányomat.1 évig szoptattam a formáját nem veszítette el,holott a terhesség és szoptatás alatt nagymértékben megnőtt,majd szoptatás után visszanyerte eredeti formáját.Nem lett laposabb,lötyögősebb.Csak csíkos lett a hirtelen változástól.Most szintén szoptatok,már 5 hónapja.Egy számmal nagyobbak lettek.Remélem a szoptatás végeztével sem fogja elveszteni formáját.
2011. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húú, ez jó hír! Akkor olyan "lett", mint műtét után volt... Attól tartottam, hogy a bőr kinyúlása miatt nagyobbra kell cserélni az implantátumot és az azért már egy kicsit sok lett volna:) Nagyon köszönöm a választ és gratulálok a babákhoz!
2011. máj. 7. 08:17
 3/3 anonim ***** válasza:

ÉN is ettől félek, mert így is 400-as szilikon van benne, és így a 36. héten már akkorák a cicijeim, hogy az csak na! Mi lesz, ha tej lesz benne???

Csíkok nekem is lettek rajta, amitől totál kivagyok, mert erre még nem létezik semmilyen szépítő eljárás. Hiába kenem állandóan. De ez megnyugtató, hogy a formája vissza jön! :)

2011. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!