Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretnék még nagyon szoptatni...

Szeretnék még nagyon szoptatni, lehetséges, hogy lesz még tejem?

Figyelt kérdés
Egy kicsit beteg a kisfiam, de az is lehet, hogy csak a foga jön!Igaz, hogy nagyon ideges is vagyok, mert sajnálom és ugye egész nap olyan elesett és csak bújik hozzám!Szinte egész nap rajtam lóg!Sajna enni szinte semmit nem akar!Hiába rakom cicire nem szopizik csak játszik!Tegnap reggel 7 körül szopizott utoljára olyan igazit!Fejtem napközben, de csak 20 ml tudtam lefejni (két alkalommal is próbáltam, de mind a kettő alkalommal, csak ennyit sikerült), azt megitattam vele, na meg persze a folyadékot folyamatosan kapja!Hát úgy érzem most estére kikészültem!Se enni nem akar, szegénykém nincs a toppon sem és tejem sincs!!!!Ja és a kisfiam 7,5 hónapos!
2009. márc. 29. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne nyugtalankodj! Az, hogy nem tudtál fejni, nem azt jelenti, hogy nincs tejed. Van, akinek bőven van teje és szoptatáskor a babája jól is lakik, mégsem tud fejni egy cseppet sem, mert a tejleadó reflexe csak a baba szopására indul be. Emellett a legszuperebb mellszívó se tudja a mellben lévő összes tejet kiszívni, mert a baba szopási technikája más. A melledben meg szoptatás közben is folyamatosan termelődik a tej, tehát sosem lesz teljesen üres. Ne félj, ha jobban lesz a babád, biztosan jobban fog szopizni. Addig is nyugalom és kitartás! Ha az első néhány rendes szopi alkalmával nem is lesz elég a tej rendesen, akkor is vissza tud állni a normális mennyiség néhány nap alatt.
2009. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Most már kezdek megnyugodni!A babócám kedve is jobb és sokszor igaz keveset, de szopizott!
2009. márc. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!