Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet az, hogy minden...

Mitől lehet az, hogy minden szoptatást fájdalmas sírással zár a kisfiam?

Figyelt kérdés

10 hetes anyatejes. Eddig ilyen nem volt, kb 3-4 napja csinálja. Jóízűen szopizik, aztán egyszercsak őrült sírásba kezd, mint akinek szörnyen fáj valamije és utána már nem tudom cicire tenni. Kb fél órát még nyűglődik, aztán újból szopizik, mert ugye előtte nem lakott jól! Mondjuk hasfájós baba, Infacolt adok neki. Már arra is gyanakodtam, hogy attól lehet, de akkor is ez van, ha nem kap!

Szerintetek mitől lehet? Tapasztalt már más is ilyent?

Kezdek nagyon aggódni!!! ;(

Előre is köszi a válaszokat!


2009. ápr. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mohón eszik és megfájdul a pocija, vagy mert a szopizástól megindul a bélműködés és csikar a hasa. Próbáljátok ki az Espumisant, vagy a Gripe Watert, nemmindenkinek válik be az Infacol.
2009. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltuk! Az Espumizantól egyáltalán nem volt széklete, az angol víz meg sajnos nem hatott, ugyanúgy fájt a hasa! De lehet próbálkozom majd újból!
2009. ápr. 3. 22:36
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja és köszi a választ! :)

Az elfelejtettem, hogy én a napokban gyógyszereket szedtem, mert szülés óta még mindig nem múlt el a vérzésem és kaptam méhlazítót, méhösszehúzót meg vérzéscsillapítót. Jah, meg elkezdték velem szedetni a szoptatós fogamzásgátlót is, hátha attól elmúlik a vérzésem! Szóval elég sok mindent beszedettek velem! Ez nem lehet hatással rá?

2009. ápr. 3. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pont ez a probléma. Időnként abbamarad, aztán megint üvöltéssel zárjuk a szopizást. Nekem is azt mondta a doki, hogy mohón eszik, ezért van, vegyem fel, büfi, aztán ismét megkínálni. Azt is mondták, hogy miután már nem folyik, dől a szájába sugárban a tejci, nem hajlandó szívni. Mondjuk, ez utóbii magyarázat szerintem kicsit sántít, de nem értek hozzá.
2009. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!