Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasonló tapasztalat? Nem...

Hasonló tapasztalat? Nem tudom mitől lehet ez?!

Figyelt kérdés
2 hónapos volt a fiam amikor először megjött. Most 4 hónapos, de azóta semmi, nem volt meg. Tesztek negatívak. Cerazettet szedek. Csak anyatejes a babám. Ez normális jelenség, hogy nem jött meg? Vagy mitől van?
2011. okt. 8. 09:23
 1/2 wartburg353s ***** válasza:
100%
Szia! Én szülés után 6 hétig véreztem, aztán 7 hónapig semmi. Akkor kezdett a kisfiam leszokni a szopizásról. Nekem azt mondták, ez egyénenként eltérő, de teljesen normális dolog, hogy ha vki szoptat, az nem menstruál. Ha már ritkábban szopik a kicsi (2 szoptatás között eltelik kb 6 óra), akkor meg fog jönni, ha nem előbb.
2011. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
babám 9 hónapos. nekem is összevisszaság az egész "menzesz-dolog". Valamikor megjött, valamikor olyan volt, mintha megjött volna, de mégsem, máskor teljesen szünetelt... Nyáron 2x volt rendesen egymás után, most meg a szeptemberi megint nem jött meg. Szóval "lutri" az egész
2011. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!