Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet a tejet elapaszta...

Hogyan lehet a tejet elapasztani? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Nem tudok szoptatni, pici a mellbimbóm. 3 hónapig fejtem a tejet kézzel, mert máshogy nem tudtam.

De mára már nagyon fáj a cicim fejés közben. Ezért abbahagynám.


2011. júl. 22. 18:06
 1/5 anonim válasza:

Próbálj meg kitartani minél tovább! Tudom, hogy nehéz és nagyon fáj, hidd el sokan vagyunk így vele-sajnos erről sokszor nem írnak a népszerű témába vágó újságok. Minden nap egy újabb győzelem. Bírd még ki egy kicsit!


Ha csak úgy abbahagyod a fejést/szoptatást, akkor begyulladhat a melled. Ezért azt tanácsolják, hogy mindig csak megkönnyebbülésig fejd ki és akkor egyre kevesebb termelődik-ez akár pár hét is lehet. Van valamilyen homeopátiás bogyó is, ami segít, talán az Urtica urens-et kell máshogyan adagolni (ezt adják tejszaporításra is).


Üdv: Anyu

2011. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindíg egyre kevesebbett fejj.
2011. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(fili)

Hívtál már szoptatási tanácsadót?

Azt, hogy a mellbimbód miatt nem lehet szoptatnod hozzáértő szakember mondta?

A kézzel masszírozva fejés technikáját megmutatta hozzáértő?

Nem piszkállak segíteni szeretnék.

2011. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak gyógyszerrel apadt el.Felírta a nőgyógyász a Bromocriptint 2 dobozzal.Eleinte nagyon rosszul voltam tőle.2 hónap volt mire teljesen elapadt.De én anyatejleadó is voltam s havi 30 litert vittek a még 16 hónapos kisfiam mellett.Áprilisba befejeztem,mert már sírtam a fájdalomtól,úgy fájt a mellbimbóm.
2011. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebbet kell fejni, urtica urens 30 ch segíthet, érdemes kipróbálni. Lehet pár nap, de pár hét is, ez teljesen változó.


Sajnálom, hogy nem kaptál időben szakszerű segítséget a szoptatáshoz :(

2011. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!