Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb tápszer? úgy...

Melyik a legjobb tápszer? úgy értve melyiknek az összetétele áll a legközelebb az anyatejéhez?

Figyelt kérdés

3 hetes a kisfiam és sajnos úgy néz ki,hozzá kell pótolnom neki,mert nincs elég tejem.

már mindent kipróbáltam,hogy több legyen a tejcsi,de sajnos nem sok sikerrel.

azt pedig nem bírom nézni,hogy mindig éhes marad.

kismamák,akik hasonló helyzetben vagytok,milyen tápszert adtok a babának?melyiket ajánlanátok?

annyiféle van ,és a legjobbat szeretném adni a kisfiamnak.

köszi elöre is a segítséget.


2009. ápr. 4. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak gondjaim a szoptatással, mert bizonyos okokból csak két hetes korában kezdhettem el mellből etetni, addig csak lefejt tejet kapott, és már a kórházban kellett neki tápszer. Mi Milupa Milumil HA Startot eszünk, és ezt egy éves koráig fel is írja a gyermekorvos (bár nincs allergiás a családban egyébként. Ezt azért írom, mert itt sokszor olvastam, h' csak fél évig szokták sok helyen felírni a hipoallergént). Szóval: szerintem ez jó minőségű táp, nem hízott el, gyönyörűen fejlődik, és még sosem volt beteg. 7 és fél hónapos lány. Egyébként a mai napig szoptatom is, és a kezdeti nehézségek ellenére volt pár hét, amikor az anyatej volt túlsúlyban, de azért a tápszerre folyamatosan szükség volt. Ne keseredj el, ez nem a világ vége: ha továbbra is kitartasz a szoptatás mellett (aminek a mai tapasztalataim alapján egyetlen valódi titka a gyakori mellretétel), akkor a pótlás ellenére a tej mennyisége is nőhet a mostanihoz képest. De nyilván látni fogod, h' nálatok mi lesz a megfelelő. Minden jót kívánok!
2009. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenképpen konzultálj gyerekorvossal és vele írasd fel, ugyanis még hipoallergén tápszer kell neki, azt pedig gyerekorvos írja fel.


Én a Milupa Milumil HA Startot adom kislányomnak a kezdetek óta (6 hós kora óta váltottunk HA2-re), az orvosunk azt mondta most ez a legjobb a piacon (gondolom minden dokinak megvan a saját kedvence :)


6 hós kislány anyukája

2009. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a BEBA HA START AKTÍV-ot esszük eddig nagyon bevált,ízlik neki,tud kakilni mindennap. Nekünk is azt mondta a doktor néni hogy ez a legjobb:).

5 hetes kisfiú anyukája

2009. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi milupa milumil HA startot ettünk az első két hónapban, most pedig Mildibé 1-t eszik a kiscsaj, mert már a másik nem kellett neki. Szerintem beszéld meg a dokival.
2009. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: a HA-s tápszereknek ízben semmi köze az anyatejhez, de ez a babákat nem érdekli. Összetételben meg szinte azonos a Milupa m HA start és a mildibé, minimális az eltérés.
2009. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem nem eszi egyik HA-st sem mert keserűek.Az anyatej ízéhez közük nincs.Az én dokim szerint is a beba a legjobb, bár mi nem sokra mentünk vele.
2009. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!