Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb tápszer...

Melyik a legjobb tápszer kiegészítésként 3 hós babának? Szerintetek váltsak?

Figyelt kérdés
Kisfiam szinte a kezdetek óta kapja a Humana HA 1 LC Pufa-t kiegészítésként délután, ill este, (napi max 2x szopi mellé) mert bármit csinálok (More Milk Plus, homeo, fejés, stb), addigra efogy a tejem. Mivel átalussza az éjszakát, reggelre 170-et is szív, este viszont van, hogy csak 20-at. Ilyenkor muszáj adnom tápot, mert nyugtalan, sír, látszik, hogy éhes. Egyébként nagyon kiegyensúlyozott, jól gyarapodó baba, és hál'Istennek a cicit és cumisüveget is ugyanúgy elfogadja. Azért gondoltam a váltásra, mert úgy 1 hónapja már csak 2-3 naponta kakil, de akkor érdekes módon nagyon hígat (pedig előtte krémes állagú volt). Gond lehet a táppal, vagy ne tulajdonítsak ennek jelentőséget?
2010. máj. 12. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.nekünk is volt h két napig nem volt kaki amikor elkezdtük a tápit is adni.aztán hirtelen egyik napról a másikra lett mindennap most meg ,már szinte órát lehet hozzá állítani mert mindig reggel ugyanabban az időben van:)sztem várj még pár napot vele aztán ha nem áll be neki szólj a védőnőnek de sztem nem fog problémát csinálni belöle.de azert említsd meg.11 hetes kicsi lány anyuja
2010. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:
100%

Nem egészen témába vágó, de szerintem annak is köze lehet a nem elég tejhez, hogy átalussza az éjszakát. Ez önmagában persze nem baj - viszont így kevesebbet fog szopni, ritkább lesz az inger és így a tejed sem fog nőni. Délután, este próbáltad már gyakrabban szoptatni? (Mert ilyenkor általában így kell.)

Ne haragudj a belekottyért, csak segíteni szeretnék.

2010. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!