Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik tápszer a legjobb...

Melyik tápszer a legjobb pótláshoz?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos a fiam és nincs elég tejem.mindig kérné cici után is.menstruálok és talán ezért is csökkenhetett a mennyiség.hívtam a gyerekorvost de azt mondta rám bízza h melyiket adom neki.szerintetek?tapasztalatok?
2010. júl. 24. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi milupa milumilt vesszük. Először a HA-st (hipoallergént) vettünk 6 hós koráig! Azóta pedig a simát kapja!
2010. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
BEBA PRO HA start bifidusszal, a Milupát nem mindenki szereti.
2010. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2010. júl. 24. 17:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is a BEBA Startot ajánlom! A Humánától nagyon nehezen és nagyon zöldet fog kakálni! A BEBÁban van bifidusz is ami segíti az emésztést!
2010. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szinté Beba Startot mondanék.
2010. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A gyerekorvos rád bízza, melyiket adod, ez elég fura...

Nekünk Milumil AR volt az első, mert sokat bukott, attól viszont szorulása volt, nagyon, így áttértünk Humana Babyfit 1-re, ezt nagyon szereti, és nincs is gondunk.


De mindig a gyerekorvos írja föl receptre, remélem neked is!


3 gyerekes ( 5 hós a pici)

2010. júl. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Recept nélkül is lehet kapni, a BEBA.t biztos.

300 forinttal olcsóbb receptre.

A gyerekorvos is csak kísérletezni tud.

Az anyatej és a tápszer párhuzamos használatától lehet csak gond, lehet hányással reagál a baba, ha a kettőt kevered. Hozzápótlás helyett jobb a tápszerre való áttérés, három hónap szoptatás már bőven elég, van aki egy napot sem szoptat.

2010. júl. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Beba HA-t használunk mi is.
2010. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 xStefix ***** válasza:

Áttérni teljesen a tápszerre, ha van még tej???

Már bocs, de ne adjatok már ilyen tanácsot olyannak, aki még szoptat!!! Szent ég.


Ha tápszert adsz is, kedves Kérdező, lehetőleg ne üvegből add, mert esetleg cumizavar lehet belőle, ami megnehezíti a további szoptatást.

A 3 hónapos fejlődési ugrás és a menzeszed lehet a ludas a tejhiányban. Szerintem azért próbálkozz szorgosan a szopival, remélhetőleg csak átmeneti dologról van szó. (Mesi után sokszor vissza szokott állni a mennyiség.)

2010. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség teljesen leállni a szoptatással. Lehet, hogy átmeneti probléma csak. Igyál sokat, szedd a homeós bogyókat. Mi Mildibét vettünk, ez a legolcsóbb. Én nem írattam fel, mert az orvos mindig állítja, hogy nem lehet kevés a tejem, mert a baba elég szépen fejlődik. Na, ja, de egész nap sír, és csak a cicin nyugszik meg. Adtam neki tápszert, 5 percen belül el tudtam altatni, tehát éhes volt. Nekem a gyógyszerész ezt ajánlotta. Nem lett tőle semmi baja, szerencsére. Mi napi 1-2 alkalommal 50-100 ml-t adunk még neki, attól függ mennyi a tejem. Én is még próbálkozom, hátha több lesz a tejem, de addig sem akarom éheztetni.
2010. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!