Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem fogadja el a kiolvas...

Miért nem fogadja el a kiolvasztott anyatejet?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos és sajnos szoptatni már tudom,nincs elég tejem.Viszont rengeteg lefagyasztott anyatejem van itthon és azt próbáltam neki odaadni.Nagyon ügyelek mindig arra,hogy fertőtlenítve legyenek a dolgaink,szóval nem a tárolódobozzal van a gond,vagy a cumisüveggel,kiolvasztani is a hűtőben olvasztom,szóval minden stimmel.Egyszerűen nem fogadja el,fintorog és kiköpi.Kóstoltam én is,elég szörnyű íze van,de nekem a friss anyatej is ugyanilyennek tűnt.Szóval nem tudom mitől lehet ez???
2011. júl. 27. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia.En is jartam igy annyi kulonbseggel hogy tenyleg szornyu ize volt a kiolvasztott tejnek.Mas mint a frissnek.En arra tippeltem valahogy megromolhatott es inkabb kidobtam az osszest.Nem volt sok csak annyi hogyha mennem kell valahova ferjem is meg tudja etetni.Nem is teszek el tobbet felesleges.En is odafigyeltem nagyon h semmi gubanc ne legyen es megis.
2011. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
elég meleg? nekem a kicsöpögő tejet szokta ellökni, mert "csak" szobahőmérsékletű
2011. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
lehet,hogy nem jó a hőmérséklete?
2011. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
attól nem is lesz tejed, he olvaszott tejet adsz neeki, tedd többet mellre, a tej attól fog csak termelődni, magától nemigen
2011. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a tuti tippet!Pedig azt hittem ha kiolvasztom neki a tejet attól majd beindul a tejtermelődésem!De ezek szerint mégsem!

Mindennel próbálkoztam már,és egy idő után már a gyermekorvos mondta,hogy adjam fel.

De köszönöm a kioktatást!

2011. júl. 27. 15:06
 6/17 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan melegre csinálom mint a tápszert,szóval nem hiszem,hogy ez a baj.?Úgy csinál,mintha nem ízlene neki!Pedig nagyon szeretett szopizni!
2011. júl. 27. 15:08
 7/17 xStefix ***** válasza:

Azért van ilyen íze és szaga, mert az anyatejben lévő enzimek elkezdték megemészteni magát a tejet. De ha jól tároltátok, akkor biztosan nem romlott meg, egész egyszerűen ilyen lesz a fagyasztott-olvasztott anyatej. Evvan.

Van, amelyik baba így is elfogadja, de van, amelyik nem. Ha így nem kell nekik, akkor max. a főzelékekbe tudjátok beletenni a hozzátápi idején, ha úgy talán elfogadják majd... Vagy sajnos lefolyó.


Kérdező, nem tudom, miket próbáltál ki eddig, de ha gondolod, privizz meg, van egy szép összefoglalóm a tejserkentéshez, hátha lenne még benne új.

2011. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2011. júl. 27. 15:57
 9/17 anonim ***** válasza:
énnekem sem fogadta el csak úgy ha összekevertem a frissen lefejt tejjel. bár én csak fejéssel adom az anyatejet, ezért nekem mindíg van friss is. csak mikor nem elég veszek a fagyóból elő és felesbe melegítem meg. AKKOR ESZI CSAK MEG.
2011. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
az én babám sem fogadja el sajnos, ki is öntöttem az összeset, mert féltem nehogy romlott legyen.
2011. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!