Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szőlőt+banánt lehet enni...

Szőlőt+banánt lehet enni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kórházba hozott be valamelyik rokonom szőlőt, amikor meglátta a csecsemős, közölte, hogy azt inkább ne egyem meg, mert fájni fog tőle a baba hasa. Megettem, semmi baja nem lett. Az is hozzátartozik, hogy a kórházban tojtak arra, hogy szoptatós anyáknak adják az ebédet, első nap bableves volt sajtos-tejfölös tésztával, desszertnek banán.

Összességében szerintem a gyerkőc dönti el, hogy neki szimpatikus-e egy étel. Én mindent ehettem, de nem mindenki ilyen szerencsés. Apránként próbáld ki és figyeld a babád, ha nem fáj tőle a pocija, nyugodtan egyed.

2009. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták. Én már a 4. babámat szoptatom és úgy gondolom, ki kell tapasztalni, mit bír a babád pocija. Először mindig csak kis mennyiséget egyél az olyan dolgokból , ami esetleg hasfájást okozhat, ha nem volt a babádnak tőle semmi baja, akkor később már nyugodtan eheted. Egyébként, minden baba máshogyan reagál, lehet, hogy a te babád sem lesz szinte semmire érzékeny.. Ja! Mi például a kórház szülészetén kaptunk kelkáposzta főzeléket.. ugye pont szoptató anyukáknak ajánlott??? Szőlőt én is ettem már a kórházban is, mert így nem kellett a hashajtó, a kislányom meg nem volt görcsös attól se.
2009. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!