Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A fogorvos gyökérkezelés...

A fogorvos gyökérkezelés miatt normál fájdalomcsillapító injekciót adott. Odaadhatom a tejem a babámnak?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, a kezelés után másfél órával szoptathatok, de én nem mertem, mert félek hogy a fájdalomcsillapító belement a tejbe. Lefejtem, szerintetek odaadhatom holnap az 5 és fél hós babámnak? Tapasztalatok?
2009. ápr. 7. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam fogorvosnál. Mondtam, hogy szoptatok. azt mondta, hogy akkor inkább próbáljam kibírni fájdalomcsillapító nélkül (csak tömött). Van ugyan valamilyen fájdalomcsillapító, amit lehetne adni, de az nem is nagyon használ, szerinte.

Bár, ha neked ezt mondta a doki. Talán ne alvás előtt add. Néha, ha nagyon fáj a fejem, veszek be fájdalomcsillapítót, nem szokott baja lenni tőle a babának.

2009. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan odaadhatod a babádnak a tejet! Én decemberben voltam foghúzáson és a doki azt mondta, hogy nyugodtan szoptathatok!!! Nem lesz semmi baja a babádnak, max.jobban alszik :) 6 hós baba anyukája
2009. ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor odaadom :)
2009. ápr. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!