Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vibrocil kúp fájdalomcsillap...

A Vibrocil kúp fájdalomcsillapító hatású?

Figyelt kérdés
Csak éjszakára szoktátok használni, vagy nappal is?
2011. aug. 22. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vibrocil? Az orrcsepp.

Viburcolra gondolsz? Homeos készítmény, a szervezetet készteti helyes működésre, kamillával, belladonnával és még azt hiszem 3-4 féle homeos alapanyaggal. Azt hiszem inkább nyugtalanságra adják (mondjuk fogzás), mint fájdalomra, de nyilván a nyugtató hatása miatt a fájdalomérzet is csökken.

2011. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Huhh... Köszi! Még jó, hogy nem így kértem a patikában... :)

Igen, fogzás miatt jutott eszembe.

2011. aug. 22. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fájdalomcsillapító hatású, hanem nyugtató.Főleg fogzásnál jó.

Tapasztalataim alapján lehet használni (inkább este, mert akkor erősebb a nyűglődés, magasabb a fájdalomszint); de ne ez legyen a "gyógyszer" úgymond, mert csak ideiglenes a hatása, és az okot nem szünteti meg.

Ha nagyon szenved , akkor pl. dentinox gél + ez a kúp. . Mi is használtuk,akkor nyúltam hozzá, amikor már éjjel 2kor se tudtunk apával aludni, mert nagyon sírt szegénykém :S Néha jó, de sajna a fogfájást nem szünteti meg......

2011. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A dentinoxot mi is használjuk, de úgy tűnik most nem elég.

Most olvastam, hogy a kettőt nem ajánlatos együtt használni, mert a kúpban levő menta hatástalanítja a gélt (állítólag).

2011. aug. 22. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én már úgy készenvoltam a fent említett esetnél, hogy nemigazán foglalkoztam ezzel....:):S

A kúp egyébként is gyenguska nyugtaóó (merthogy kisgyermekeknek való), szerintem jó mellé a dentinox.Egy próbát megérhet.

Vagy lehet, hogy eleve fájdalomcsillapítóval érdemes próbálkozni- már ez is átfutott az agyamon . Dokit, védőnőt érdemes lenne megkérdezni!

2011. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek, rákérdezek. De ha most mennék is késő lenne... Valahogy csak átvészeljük ezt az éjszakát.
2011. aug. 22. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!