Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jön a Húsvét lehet enni...

Jön a Húsvét lehet enni tormát szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom heti 1-2-szer lehet enni édességet szoptatás alatt. Én többször is eszem egy héten édességet. 4 hónapos baba anyukája.
2009. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tormát,nem tortát:-)

mennyi idős a babád ? Enyém 6 hónapos én aszem eszem picit mert már nem reagál a pocia mindenre max kap egy kis espumisán cseppet!

2009. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú én nem merném, bár igaz, én nem is szeretem a tormát, de egyszer szendvicsbe tettem két karika csípős paprikát és azt is megérezte. De persze lehet, hogy nálatok nem érzi majd meg, ha már ettél olyan dolgokat, amiket esetleg érezhetett volna, de nem érezte, akkor egy picike tormától lehet, hogy nem lesz baj.
2009. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pocifüggő :) Én szeretem az erőset, eszem is rendszeresen, a babóm nem érzi meg. Ha a tied sem érzékeny rá, nyugodtan. Sőt, úgy tudom hogy az enyhén csípős ételek még növelhetik is a tej mennyiségét.
2009. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6hetes a babóm!Köszi
2009. ápr. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!