Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tehetek még többet a tejért?

Tehetek még többet a tejért?

Figyelt kérdés
Próbálok nem idegeskedni, és pihenni. Napi 3 litert iszom, ebben van alkoholmentes sör, laktoherb tea. Jól étkezem, eszem a kesudiót. Komfortszopizni csak este tudom hagyni, mikor hazaér a férjem, mert van egy 2 évesem is, fejek hajnalban, majd nappal is, mikor tudok, és beruháztam egy szoptanítba, amibe anyatejet teszek. A more milk tul drága nekem és nem is biztos, hogy segítene. A nagyfiamat 21 hónapig szoptattam, de most gondok vannak. :(
2011. aug. 5. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
laktoherbtől hasfájós lesz és nem ís ér semmit. Mik a gondok? Nem fog már látványosan szakadni atejed második babóval. És nem kell 3litert leerőltetni! Első fiam 26 hóig szopott. Második most is 12 hós. Másodikkal nem pihentem (egyedül voltam kettővel) nem ittam 3litert stb mégis elég volt. Tanácsom a komfortszopira nappal: sokszor tedd mellre rövidebb időre. Ha kell 20-30 percenként és ha ülve szoptatsz közben játszhatsz a naggyal! Kitartás!
2011. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

laktoherb teljsen jó, én is azt ittm, vagy Humana szoptatós tea ami még bevált, viszont a More Milk kidobott pénz volt.

29 hónapja szokpatok

2011. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a gond, hogy nagy nálunk a testvérféltékenység, és mikor szoptatok a nagyobb folyton piszkál minket, a kicsinak meg így nincs türelme szopni. Kiszívja a reflexre leadott 50-60 ml-t, aztán nem hajlandó tovább, mert ideges lesz. :(

Ezért vettem szoptanítot, mert a maradékot kifejem a mellemből, és a következő etetésnél odaadom vele. Így legalább többet eszik, de a fejés macera. Sajnos inkább éhezett, de nem evett. Cumisüvegből végképp nem, ezért kezdtem el apadni. Most a szoptaníttal kezdenek visszaállni a dolgok, de még mindig kevesebb a tejem. :(

2011. aug. 5. 13:51
 4/5 xStefix ***** válasza:

Hát akkor a naggyal kellene kezdeni valamit, mert ő a gond forrása, úgy tűnik..

Ne lepődj meg, de megkérdezem: ő nem akarna esetleg szopizni?

2011. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk is ez volt. Fejtem a nagynak is tejcsit és utána lassan megszokta a kicsit. Az vált még be hogy a nagyot dicsértem a kicsinek"látod bátyád már hogy tud játszani"úgy hogy a nagy is hallja.
2011. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!