Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt szedte valaki...

Szoptatás alatt szedte valaki a Revalid haj erősítő kapszuláját?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan hullik a hajam, legalábbis nekem soknak tűnik és gondoltam elkezdeném szedni.

Vagy ti hogyan kezeltétek a hajatokat?

8 hónapos a lányom és még szoptatom.


2011. aug. 7. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor kiderült, hogy várandós vagyok, elmentem dokihoz, és mondta, hogy csak olyan gyógyszert, vitaminokat szedjek, amit Ő mond. Tehát nekem abba kellett hagynom, de hogy őszinte legyek, nem tapasztaltam változást, pedig nem 2 napig szedtem, hanem kb. 3 hónapig, mert nekem is iszonyatosan hullott, és hullik is a hajam. Van ez a másik fajta, valami Vi-vel kezdődő kapszula, azt nagyon dícsérik. Most nem jut eszembe a neve :S Nézz utána, érdeklődd meg.
2011. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem egyaltalan nem segitett a Revalid, magatol mult el a hajhullas egy ido mulva.
2011. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy jó fél évig nekem is hullott a hajam. Nekem a védőnő és az orvos is a kovaföld kapszulát meg a cink kapszulát javasolta. Ezen kívül gyakrabban vágattam a hajam.(havonta) Most 9 hónapos a kislányom, és már nem hullik olyan nagyon,de azért még így is elég sokat összeszedek a szőnyegről.:(
2011. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!