Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lassan 8 hónapos babám szoptat...

Lassan 8 hónapos babám szoptatom, de ma megjött ilyen barnás váladék szerű vérzésem? De elis mult

Figyelt kérdés
kb. 1 dl. volt az egész, előző napokba sokat fájt a hasam, lehet elapad a tejem? vagy mitől lehet? ezek után ujra menstruálni fogok, mert eddig még nem jött meg? a szoptatást befolyásolja? köszi
2011. aug. 7. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ettől nem megy el a tejed. Ha a babád rendesen kajált, nincs gond :) Nekem is megjött szoptatás alatt, de nem zavart meg minket :)

Viszont halottam, hogy van olyan baba, aki olyankor nem hajlandó szopizni. Akkor bizony fejni kell pár napig..

Szóval igen, menstruálni fogsz, úgy néz ki.

2011. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háát már elis mult, nem tartott sokáig. ez is normális? köszi
2011. aug. 8. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szopi alatt bármi normális, szokták mondani. én babóm is 8 hós volt, mikor először megjött, mondjuk nekem úgy rendesen. és csaknem egy hétig nem akart szopizni. most már minden oké, 9 hónapos, "várjuk" a következő mensit. remélem, az nem zavar be ennyire. régen kb. 26 naponta jött meg. most 32-en vagyok és még semmi. nem aggódok, nem hiányzik. egyelőre :-)
2011. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!