Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ekkora különbség a két cicimben?

Ekkora különbség a két cicimben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A jobb mellemben kevesebb mint fele annyi tejci van, mint a balban - tudom, hogy normális, ha kicsit több van valamelyikben, na de ennyivel? 7 hetes kislányom az éjszakát átalussza 5-6 napja, ezért éjjel egyszer lefejem a tejet, mert este meg épp hogy kevés neki amit szopizni tud, így megoldjuk a pótlást - így vettem észre, hogy a balból akár 100-110 ml-t is tudok fejni, ehhez képest a jobból csak 40-50 ml-t. Tudnék ezen valahogy javítani? mert épp hogy elég a tejem a babónak. Illetver másnak is ekkora a különbség?

Köszönöm!


2011. aug. 8. 09:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Most látom csak, hogy épp előttem írtak hasonló kérdést, annyit hozzátennék, hogy én az elejétől két ciciből szopiztatok...
2011. aug. 8. 09:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányszor eszik napközben a babád? Azt ugye tudod, hogy a tej akkor is keletkezik, amikor a babád éppen cicin van? Mert az a 40-50 lehet éppen akkor 100 is. A másik dolog, hogy a legjobb fejő sem olyan hatékony/jó tejserkentő, mint a babád/ nem is tudja olyan jól lehozni a tejet. Honnan tudod, hogy még éhes ezenfelül a babád? Lehet, hogy nem enni akar, csak dudlikázni/pihenni a ciciden. Ne aggódj, majd beáll a tejtermelés az ő igényeihez. Az első időszak erről szól.
2011. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Álltalában 6-szor szopizik egy nap, néha előfordul, hogy csak 5-ször , egy cici sosem elég neki, mindíg is kettőből evett, de késő délután, és este egyszerűen nem elég neki, nem egyszer a fürdetés előtti etetéstől csak sír, nyüglődik, tömi a kezét a szájába. Nap közben nem is tudok fejni, próbáltam, de még 10ml sem jön a két ciciből, annyira kiüríti őket.
2011. aug. 8. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a jobban harmadannyi termelődik, mint a balban. :)

Ennek ellenére a kisfiam 6 hónapig csak szopott, a kislányom most 2 hónapos, és már 6 kg csak a tejemtől, igaz,nagy súllyal született. :)

Én többször rakom a jobb mellemre, és azt többször is fejem, de mindig kevesebb van benne sokkal.

2011. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!