Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek megérné beruháznom...

Szerintetek megérné beruháznom egy avent isi elektromos mellszívóra, mivel állandóan fejnem kell, mert a 3 hetes babám nem hajlandó szopizni, de mindenképpen anyatejet akarok neki adni ha már egyszer van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyi tejed van. A barátnőmmel egyszerre fejtünk, neki avent kézi volt, nekem avent elektromos, neki mégis sokkal több volt a teje. Nekem a kézivel szinte semmi nem jött, az elektromossal egy kevés. Ha sok tejed van, elég a kézi is.

Ha veszel is, interneten egy csomó, jó állapotú használt van, jóval olcsóbban, mint az új.

2011. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mindenkepp erdemes beruhaznod ra. Az en babam 6 hetes, es a kezdetektol fogva nem hajlando szopizni, igz naponta tobb orat fejnem kell, volt olyan het amikor a nap 24 orajabol 12 ot fejtem ( lassan jon ki a tej a cicimbol) en is az avent elektromosat hasznalom, a kezitol mar majd inhuvely gyulladast kaptam:) nagyon jo kis szerkezet, es en tenyleg sokat hasznalom es meg semmi gond nem volt vele. Nagyon tudom ajanlani.
2011. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy szív, mint a kézi, viszont nem szakad le a csuklód. Én kevés ideig használtam, szerencsére lett rendesen tejem, de akkor nagyon jó szolgálatot tett.
2011. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan avantes van, amit lehet kéziben is és elektromosan is használni. Az elektromos nekem jobban be jött.
2011. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Én is azért gondoltam elektromosra mert már fáj a kezem a sok fejéstől.Esetleg tudtok adni valami címet ahol lehet találni használtat olcsón?Mert az új tényleg nem olcsó sajnos.
2011. júl. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!