Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fáj a szoptatás, mit tehetnék?

Fáj a szoptatás, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám, még 3-4 alkalommal szopizik, van már négy foga, nem harap, de mégis fáj a szopizás. Van valami trükk, praktika erre, vagy majd megedződik szegény bimbóm:)
2011. aug. 9. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél bimbóvédőt, az tompítja a harapást. Valamint lehet próbálkozni azzal, h kiveszed a szájából és azt mondod, h fáj és ha harap, akkor nincs cici. Nem minden baba érti ezt meg ennyi idősen, de volt már rá példa az ismeretségemben.
2011. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer feljajdultam,elkezdett sírni,megijedt ahogy én ugrottam egyet, megnyugtattam és soha többet nem harapott utána.
2011. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bimbóvédő egy nagy rakás sz...Semmit nem használ,fájni fog úgyanúgy.A szoptatásban az a "szép", hogy idővel nem emlékszik egy nő sem, hogy éjszakánként sírva szoptatott a fájdalomtól.Megedződik, ahogy az első héten...Most pedig a fogaktól fog megedződni...sajna EZ VAN.
2011. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de pont ez az,hogy nem igazán azt érzem,hogy harap, hanem kellemetlen,hogy már ott vannak a kis fogak, és nemcsak az ínye.
2011. aug. 11. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!