Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Előre tudhatom hogy fogok-e...

Előre tudhatom hogy fogok-e tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 15 hetes kismama a melleim viszont hatalmasat nőttek és iszonyatosan fájnak,remélem ha megszületik a Babóm fogom majd tudni szoptatni mert én ezt tartom előnyben!Esetleg tehetek valamit annak az érdekében hogy tudjak majd szoptatni?
2011. aug. 10. 09:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én válaszoltam a kérdésre IS, csak közben az egyik válaszra is reagáltam, de jelentem, befejeztem.
2011. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget :) !!!
2011. aug. 11. 07:12
 13/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én az orvosi vizsgálatok alatt megkértem párszor, (nem mindig) a dokimat, h tapogassa át legyen szíves a melleimet, h minden rendben van-e! Azt mondta, h minden okés, és jó mirigyes, lesz teje a kicsinek bőven! Még annyi, h császárral szültem, nem tettük egyből mellre a kicsit, eltelt jó pár óra mire rá lehetett tennem, és volt olyan alkalom is, hogy a kórházba egyhuzamban 6 órát végigaludt, nagyon aggódtam, h nincs-e valami baja, mert ugye 3 óránként vagy még gyakrabban szoptatni kéne az újszülöttet, az enyém meg nem akart, csak szunyált. De szerencsére nem volt semmi gond. Azóta 10 hónap telt el, még mindig szoptatok, van tejem bőven.

2011. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!