Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen márkájú és kivitelű...

Milyen márkájú és kivitelű mellszívót érdemes vásárolni, ha valakinek sok teje van, és milyen tapasztalatokkal rendelkeztek az elektromos és kézi mellszívóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez volt: [link] nem tudom, M.o.-n lehet-e ezt kapni. Ez a legolcsobb, es nekem ez jobb volt, mint az elektromos. Az elektromosat masnap vissza vittem a boltba (Nuk-os). En ebbol a kezi mellszivobol kettot vettem, es a melleimet egyszerre fejtem. Fel ido alatt fejtem magam es ugy vettem eszre, hogy hatekonyabb is volt, tobb tejem lett. En mindenkepp a kezi mellszivokra szavazok.
2009. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az avent elektromos mellszívó nagyon nagyon bejött,nagyon egyszerű és kényelmes
2009. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a kézi azért jobb mert az elektromos folyamatosan szívja, a kézi pedig úgy ahogy egy babaszopizna. Más inger ad a mellnek. De van akinek az elektromos vált be, csak előre ezt nem lehet tudni.
2009. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az Philips Avent IQ elektromos nagyon beválik, a tempó pedig változtatható közben igény szerint, vagy kéziként is használható! Viszont nem görcsöl be a tenyered közben.
2009. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!