Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pakisztani ferfiakkal kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pakisztani ferfiakkal kapcsolatban milyen rossz tapasztalatokkal rendelkeztek parkapcsolati teren?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Ők muszlimok nem?

Gondolom ha igen, akkor nekik a nő nem az "europai" értékeknek megfelelő helyen van.

2011. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Gyakorlatilag egy háziállat lennél, az urad tulajdona.

Ha el akarnád hagyni vagy félrekefélnél, meg is ölhetne.


Na pl. EZÉRT nem kell külföldiekkel b@szatni magatokat, maradjatok csak a magyar férfiaknál!

2011. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Én ismerek olyan magyar nőt, akinek pakisztáni a férje és teljesen jól megvannak..

Ember és nevelésfüggő, h milyen egy pakisztáni férfi.

A magyar férfiak is pont elég sok disznóságot tudnak véghezvinni ha arról van szó, vannak olyan pakisztániak akik normálisabbak mint néhány magyar pasi.

2011. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

"Na pl. EZÉRT nem kell külföldiekkel b@szatni magatokat, maradjatok csak a magyar férfiaknál!"


Úgy bizony, ez egy nagyon hasznos tanács. Fogadja meg mindenki, aki négerre, arabra, kínaira vágyik.

Nem tekintik embernek a nőt. Ha olyanja van, poénból jól összever, vagy elcserél 3 kecskéért, esetleg meg is öl, mert neki ugye ezt is lehet. Ha meg hozzámész, lebernyegekkel kell eltakarnod a fejed, de még akkor is, ha Európában éltek. Ilyenkor kérdezem, hogy mire fel? Az ő vallásuk miért különb, mint a miénk?

2011. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

"Fogadja meg mindenki, aki négerre, arabra, kínaira vágyik."

Látszik, hogy te sem láttad még hogy bánik egy kínai vagy egy néger a barátnőjével, feleségével.

Közölném mindenkivel, hogy egy magyar pasi semmivel sem jobb egy ázsiai vagy afrikai pasinál, mindenhol vannak normális, udvarias emberek, meg tapló b++kók is.

13:29-es voltam

2011. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Terroristák.
2011. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ixdecske ***** válasza:
69%
NEm tom milyen egy pakisztani férfi de a nővérem járt már kínaival és malájjal is és rendesen bántak vele
2011. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 barbiiiiiii válasza:
82%
sziasztok 18 eves lany vagyok az elso baratom pakisztani es 4 honapja vagyok vele egyutt. akinek eloiteletei vannak legszivesebben felakasztanam. magyarok kozott is van epp eleg bunko. Az en baratom nagyon aranyos es huseges is. szoval akit kulfoldi fiuval hoz ossze a sors ne feljen az ismeretlentol es meglatjatok nem fogtok csalodni.
2011. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sultana ***** válasza:
41%
Nekem pakisztáni a férjem és egy pokol az életem.röviden és tömören.van egy 3hónapos kisfiunk akit imád de ezen semmit sem változtat ha elborul az agya nem néz senkit és semmit.pld.mikor szülés után két héttel úgy ellökött hogy elestem és elöntött a vér.ráadásul nagyon nehéz a különböző kultúra miatt és a nyelvtudás hiánya miatt az együttélés. próbálok megszabadulni tőle de nem tudok.tehát azt javaslom gondolja meg kétszer mindenki.persze ez csak a házasságra vonatkozik.mikor még nem voltunk házasok minden rendben volt.és persze az is igaz hogy nincs két egyforma ember.
2012. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
77%

Szörnyű tapasztalatokat és előítéleteket olvasni itt... (bár a kérdés is erre irányult.)

Nekem is pakisztáni a férjem, és nagyon jól megvagyunk, már közel egy éve élünk együtt egy európai országban, sok másik pakisztáni-európai párossal körülvéve. Az én tapasztalataim szerint a lányoknak jó dolga van, nem kell dolgozni ha nem akarnak, és a férjek igencsak igyekeznek a kedvükben járni, minden téren (nem egy férj szinte papucs jelzővel illethető). Senkit nem vernek te jó ég!!! Bár nem nagyon tetszik nekem a iszlám vallás, de azt azért meg kell hogy jegyezzem, hogy ez a vallás azt tanítja nekik, hogy az asszonyokkal nagyon nagyon jól kell bánni! az egy másik dolog, hogy az ősi barbár arab és egyéb közelkeleti kultúrák régről megmaradt "jó hagyománya" az asszonyok elnyomása és kínzása, ennek semmi köze az iszlámhoz, és csak az ostoba, uninteligens emberek csinálják, azokból meg sajnos mindenféle körökben van bőven.


Vallásos dolgokban eléggé elfogultak, de sok lány felveszi a vallást, én mondjuk kategorikusan kijelentettem, hogy nem kérek belőle, és ebből sincs semmi gond. Ugyanúgy öltözködöm mint eddig, a strandon is!! dolgozhatok, és alkoholt is szoktam fogyasztani ha úgy tartja kedvem. Egészséges féltékenység megvan a kapcsolatunkban, de ez teljesen normális. Egyedül is elmehetek bárhova, sőt haza is Magyarországra. Ismeri a szüleimet, barátaimat, mindenki szereti őt. Én is beszéltem már a szüleivel, testvéreivel telefonon, tudnak rólam, szeretnek, várnak látogatóba, és nincs semmi titkos házassága otthon. Európában fogunk élni.


Lehet, hogy nagyon szerencsés vagyok,szerintem az is belejátszott, hogy nagyon sokat beszélgettünk mielőtt találkoztunk, és összeházasodtunk, és én keményen kijelentettem, hogy nem kívánok hazugságokat hallgatni, és kendős, széltől is óvott feleségként élni. Egyébként tényleg csak jó kapcsolatokat látok magam körül ilyen felállásban. Persze vannak kultúrális nézeteltérések, de ott muszáj kompromisszumot kötni, vagy alkalmazkodni, mindkét félnek!

2012. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!