Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a tapasztalatod a More...

Mi a tapasztalatod a More Milkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

én kipróbáltam és nálam bevált.

teákkal homeopátiával próbálkoztál már?

2011. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teákat próbáltam, homeopátiát nem. Mennyi ideig szedted és mennyit? Mennyi idő után láttál javulást?
2011. okt. 19. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:

nem emlékszem, hogy pontosan mennyit szedtem, viszont figyeltem magam, s ha több volt a tejem, akkor csökkentettem az adagot, ha kevesebb, akkor növeltem.

hamar érezni a javulást, akár az első nap után is lehet, de pár nap után biztosan. igyál mellette sok folyadékot, elsősorban mentes vizet.

sok sikert és kitartást a szoptatáshoz, illetve boldog babázást! :)

2011. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem használt, minden létező szert, port, bogyót végigpróbáltam. Aztán kiderült, hogy hormonális úton elve kudarcra volt ítélve a tejelválasztás....
2011. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a More milk, ill. ami még segített, az a gyakoribb mellretétel volt. Két-három napig úgy éreztem, egyre kevesebb a tej, és kevés a babámnak, de mindig csak picit tudott enni, de kb. három nap után sokkal több lett. (Tudod, a kereslet-kínálat.) Sok sikert!
2011. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam bevált, de abba kellett hagynom, epegörcsöt okozott, valószínűleg az édeskömény összetevő miatt (előtte soha semmi), szóval ha epe problémáid vannak akkor nem biztos hogy ez a tuti, persze lehet hogy én egyedi módon reagáltam.

Nekem nem maradt más csak a rostos (legalább 50%-os) őszilé.

Az is bevált. :)

2011. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!