Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amióta szoptatok nagyon...

Amióta szoptatok nagyon fogyok.164cm a magasságom, és 46 kilós vagyok most. Mit tegyek? A terhességem előtt 50kg voltam. A terhesség alatt 10 kg-t szedtem fel, ami rögtön le is ment. Rendesen táplálkozom.

Figyelt kérdés
A baba 4 hónapos 7kg, szépen fejlődik. Rengeteg tejem van, nem szeretném még elkezdeni a hozzátáplálást, ha nem muszály.
2009. ápr. 13. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is ebben a cipőben járok.

Szülés előtt 60 kg voltam (174 cm), 4 hónapos a babám, most 54 kg. Én 14 kilót híztam a terhesség alatt, de 1 héttel szülés után már mind le is ment, azóta meg csak fogyok.

Nagyon sok tejem van, a babám már 7,5kg.

Sajnos én nem eszek rendesen, mert nincs étvágyam. Szedem az Elevitet, hogy legalább valami vitamin jusson belém.

Eleve a szoptatás miatt is kellene a plusz kalória, ráadásul tornázok is hetente 5-ször 30-40 percet és naponta vagy két órát gyaloglok-sétálok a babámmal. (kicsit túl vagyok pörögve, mindig ilyen voltam) :)

Kellene vagy plusz 1000 kalória, de semmi étvágyam :( Megiszok naponta legalább 5-6 liter teát, lehet azért sem vagyok éhes.

Az nyugtat, hogy a babámnak van rendesen ennivalója :)

2009. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek ,én szoptatok de semmi nem ment még le rólam igaz még csak 7hetes a babám,de rajtam van még 10kiló felesleg.remélem lemegy majd rólam nem nagyon van időm tornázni de ha lesz neki állok mindenképp.
2009. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak irigykedni tudok... Majd 3 hós a babám,de még tök nagy a pocakom,és alig fogytam vmit,pedig szoptatom,és nem eszem fölöslegesen...

Szerintem csak szoptass tovább nyugodtan,igyekezz talán egy kicsit többet enni,mint amennyit szeretnél,vagy sürübben. Egyébként nem vagy kórósan sovány,úgyhogy ne aggódj szerintem!

Jó egészséget Nektek!

2009. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp tegnap kérdeztem a védőnőmet, hogy normális-e, hogy szülés után két héttel már a terhesség előtti súlyomnál vagyok.(Olyan furán " kicsinek " is érzem magam) Azt mondta, hogy a szoptatás miatt lehet ez még kevesebb is, táplálkozzam változatosan. Egyébként Maltofert szedek és javasolta mellé az Elevitet is.
2009. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!