Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes kisbabam van hogy...

2 hetes kisbabam van hogy felorat is eltolt egy cicin a masikon ugyan csak. Aztan meg megiszik 70 ml tapszert. Szopizik o egyaltalan vagy ennyire keves a tejem?

Figyelt kérdés
A tapszert muszaj volt adnom neki mert 8 napig nem volt tejcsim igy potolnom kellett.Mit csinaljak?
2008. márc. 5. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őt kérdezd, nagyon ért ehhez..

Én azt nem tudom, hogy mit csinálj, csak azt tudom, én nem adnék tápszert neki, minél többet mellre tenném.

2008. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó!
2008. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

A mellemet mar nem erzem ugyanis fel orakat csak cuppog rajtuk de nem szivja.Alszik!Ja es 2 orankent probalom szoptatni + utanna meg fejem is. Kezdek belefaradni:(

2008. márc. 6. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy mielőtt mellre tennéd, odatartod a kicsit a bimbóhoz, és belecsöpögtetsz a szájába a cicidből tejecskét. Rá kell jönnie egy idő után, hogy ez kajaforrás. Én nem adnám addig a tápszert, ha van még így tejed, előbb tutira ezzel próbálkoznék. Főleg, ha képes 1 órát elcuppogni rajta, akkor nem is éhes annyira, és lehet próbálkozni. Ha nagyon éhes, dühében elkezdi szívni, és akkor rájön, hogy jön a tejcsi!
2008. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!A Te babád egyszerűen cumizik.Nem szívja erősen,mert tudja,hogy abból tejcsi jön és azt is,hogy tökéletes cuminak.Ha végképp nincs más megoldás vegyél neki egy jó minőségű cumit neki is jobb lesz és neked is jobb mintha rájön,majd,hogy az ujját is lehet cuminak használni.:)
2008. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, ha lehet ne a tápszerrel pótolj, hanem ha lehet a lefejt anyatejet add neki, az sokkal jobb. Úgy látszik nagyon okos kisbabád van, hiszen rájött hogy sokkal könnyebb cumisüvegből inni, mint a ciciből, hiszen az sokkal nagyobb "meló". Próbáld meg hogy kevesebbet pótólsz, így hamarabb éhes lesz ugyan, de talán elfogadja a cicit is ha éhes. Lehet többszőr kell majd rátenni, de megéri a macera.

2008. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!