Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagy önzőség lenne ha elválasz...

Nagy önzőség lenne ha elválasztanám? Egyáltalán segítene szerintetek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves és hihetetlen cicifüggő lett...főleg éjjel.

Annyira nem viseltek meg az éjszakai szoptatások, megszoptattam, letettem, aludt.

De egy pár hete elég sokat fent vagyunk, kínlódik.Többször felkel, alkalmanként legalább fél órát fent van, nem tud visszaaludni könnyen és hajnalban van hogy 1-1,5 órát fent vagyunk míg visszaalszik.

És így is 6 körül kel....Mást abszolut nrm fogad el, kiakad, sír ha nem aom oda a cicit.

Azért kérdezem tőletek, mert a mai éjszak kimondottan nehéz volt, ráadsul nem közben sem volt hajlandó máshogy elaludni, csak a cicimen!

Megfordult a fejemben mi lenne ha.....nagyon szeretek amúgy szoptatni, és örülök, hogy eddig sikerült, de kezd eléggé kényelmetlen lenni, és olyan rossz, hogy fiam is sokat kínódik éjjel.

Légyszi ne lehorjatok, remélem nem vagyok rossz anya e miatt.

Tényleg érdekelne a tapasztaltak véleménye!


2011. okt. 18. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10 hónapig szoptattam, éjjel már egyre elviselhetetlenebb volt, néha 1,5 óránként és csak szopizással aludt el a 10 hónaposom... Most sürgős lett leállni, úgyhogy egyik éjjel csak víz volt... Nagyon sírt szegénykém, magam mellé vettem, átvészeltük valahogy. Következő éjjel szintén mellettem feküdt, ha felébredt, megsimiztem és visszaaludt hiszti nélkül. Hihetetlenül pihentető, hogy nem kell óránként felugrálni, szerintem nálatok is itt az idő!!! Sok sikert!
2011. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi!!!!És attól még nappal megszoptattad?Az úgy működne vagy működhet hogy nap közben szopizik éjjel viszont nem?

Vagy ha már nap közben kap akkor éjjel is "követeli"?

2011. okt. 18. 18:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet ma éjjel én is odaszánom magam és vizet adok neki, meg cumit...mást nem, kíváncsi vagyok mi lesz...
2011. okt. 18. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem segít az elválasztás.Fogzás miatt ébred,ha elveszed a cicit,még rosszabb lesz.
2011. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is úgy gondolom, hogy nem a cici iatt ébred!Ha me adnád neki még nehezebb lenne!Ilyenkor a cici fájdalomcsillapító is!Azért nem tud vivalószínű szerintem mert fáj neki, vagy fél! az is normális ilyenkor!

Szerintem nem lenne megoldás az elválasztás!Még kvesebbet aludnátok! :(


Kitartás

2011. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ennél kevesebbet??:(

egyszer már leszoktattam,akkor simán ment,cumit adtam neki,kb 1-2 hónapig tartott,de aztán betegség plusz fogzás miatt visszaszokott.

De mondom,ezzel nrm is volt baj,megszoptattam,csak az elmúlt időszak lett kínlódás...elalszik szopizás közben,de ahogy megmozdulok,hogy betegyem a kiságyba felébred és újra kéri és ez így megy akár órákon keresztül.Egész éjjel meg nem aludhat mellettem,mert akkor férjem nem tud aludni...

Várok még válaszokat!!

2011. okt. 18. 20:32
 7/11 anonim ***** válasza:
A férjed aludjon másik szobába,amíg jobb lesz az éjszakátok.
2011. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

36 m2 erkéllyel együtt, 1,5 szoba.A félszobában vannak a szerszámai, mivel albérlet, nem tudjuk a tárolóban tartani.E mellett ott szárítok, és ott tárolunk 1-2 dolgot, nem tud ott aludni.Egy nagy szoba van, ahol élünk tulajdonképpen...

De azért köszi:)

2011. okt. 18. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor a Ti ágyatok mellé tegyetek még egy ágyat és akkor kényelmes 3-ótoknak!

Hidd el átmeneti állapot, meg fog "javulni", csak mopst valami problémája van!De ha teljesíted amit akar, akkor hamarabb szabadulsz!Ez nálunk mindig bevált!


Már válaszoltam tegnap, én mondtam hgy kevesebb lesz az alvás

2011. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xStefix ***** válasza:

Szerintem sem az elválasztás lenne a (legjobb) megoldás. Egyetértek, próbáld őt közel tartani magadhoz éjjel, ha nem egymás mellett, akkor legalább egy közeli fekhelyen. Én a fogzáson túl inkább szeparációs szorongásra gondolok, amire pláne rossz hatással lenne, ha most tartanád távol magadtól...

Elhiszem, hogy nehéz, de hidd el, hogy tényleg az a jobb, ha megpróbáljuk kielégíteni az igényeket. Általában ezek a szakaszok nem tartanak olyan sokáig és után újra visszaáll a rend. Nem azt mondom, hogy minden legyen úgy, ahogy a gyerkőc akarja - úgy legyen, hogy neki is még épp jó legyen, de neked se túl megterhelő. Ez a pont megfelelő.

2011. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!