Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4es fel honapos babam tobbszor...

4es fel honapos babam tobbszor felebred ejszaka. Csak akkor tegyem cicire ha, letelt, a 3ora?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én igény szerint szoptatom a 6 hónapos babámat. Így mindenkinek jó nálunk. Nincs sírás sem.
2011. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Már át kellene aludnia az éjszakát vagy max.1-szer kelnie...
2011. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
4honapos koraig igy is volt.2hete ejjelente tobbszor ebred...Valamilye faj,ugy erzem.De csak ejszaka?
2011. aug. 15. 22:02
 4/18 xStefix ***** válasza:
89%

Fogzás megindulása, új mozgásformák, idegrendszeri fejlődés. Bármelyik okozhatja és mindegyik normális.

NINCS OLYAN, hogy már át kellene aludnia az éjszakát!!!!!


Kérdező, dehogy várd meg a 3 órát! Se éjjel, se nappal! Igény szerint szoptatunk, tehát akkor, ha a baba szopni szeretne! Különben egy sor gond elé nézhetsz a jövőben....

2011. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

De igen van,ha nem fáj semmije,nem álmodott rosszatnem éhes stb akkor nem kellene már felébrednie.

Az se normális ha egy 1-2 éves gyerek még éjszaka szopik,pedig sokan azt állítják igen,de nem.

2011. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Majd akkor nézhet sok gond elé,ha a 2 éves gyereke fogja tépni róla a felsőt:cici,cici,cici!!!! felkiáltással...
2011. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 xStefix ***** válasza:

Nem, most nincs kedvem parttalan vitákat folytatni hozzá nem értőkkel. Én és a lányom biztosan ufók vagyunk, mert mi máshogyan csináltuk, de jé, sose tépte rólam a ruhát és nagyon is sokat köszönhet annak, hogy évekig szopott. De mindegy, ezt úgyis csak az érti, aki akarja és/vagy ismeri a dolgot.


Kérdező, ha téged érdekel, miért írtam azt, amit, szívesen leírom neked a tapasztalataimat. (Mert első kézből ismerem azt, amiről beszélek.)

2011. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 xStefix ***** válasza:
Naszóval, bocsánatot kérek, nem akarok senkit megbántani. Csak már megint ez a téma... és megint a Suttogó-fílingű nagyokos alvástréninges könyvek. Annyi baj van velük, hogy juj. :-S
2011. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 xStefix ***** válasza:
2011. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Az első babám 14 hónapos koráig szopott, mert akkor választottam el, mert szerettünk volna kistestvért és nem volt peteérésem. Lényeg, hogy nem szakította le a pólómat, nem követelte a cicit és most, hogy van kistestvér, mégcsak meg sem próbál újból szopni.

A tápszeres babák alusszák át az éjszakákat, mert jól megtömi az anyuka, de az anyatejes babák általában nem alusszák át. Nagyon ritka amelyik igen. És igen, mozog, fejlődik, érik az idegrendszere, ezért nem alussza át az éjszakát.

Nekem eszembe sem jutott volna szívatni a gyereket, hogy most visíts még fél órát, mert nem telt le a három óra.

Az igény szerint szoptatásnál általában nem is apad el a tej, csak esetleg más okból.


Mondjuk én annyit érzékelek, hogy megébred a babám, mellettem alszik, cicire teszem és alszunk is vissza pár perc múlva. Csak akkor sír, ha fáj valamije, nagyon jó baba.

2011. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!