Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avamys orrspray hatásos?

Avamys orrspray hatásos?

Figyelt kérdés
Gyógyszerész ajánlotta, ezért vettünk, ma használtam először, így remélem, elhagyhatom a gyógyszert...
2011. aug. 16. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Egy hete használom, az allergológus ajánlotta. Mellette én még szedem az Aeriust is.


Erre azt mondta a doki, hogy nem kell szemcsepp, és tényleg! Úgyhogy nekem eddig pozitív a tapasztalatom, de szerintem még nem tombol annyira a parlagfűszezon, még két hetet várnék a nagy dícsérettel.

2011. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is Aeriust szedek, de azt mondta a patikus, h emellé nem kell más se, se gyógyszer, se szemcsepp. Remélem, így lesz, mert nekem a szemem is nagyon viszket úgy 2-3 hete... szóval én már nem veszek be gyógyszert, csak ezt fújom be. Majd meglátjuk. Napi 1 fújás, ugye?
2011. aug. 16. 21:33
 3/22 anonim ***** válasza:

Igen, eleinte 2-2 fújás.

Egyébként nekem 24 órára picit kevésnek tűnik, még nem vészes, de egy picikét viszket a szemem. Épp azon gondolkodtam, hogy lehet-e napi 2* 1-1 fújás....


Reggelente jobban viszket a szemem, befújok és tényleg elmúlik. Ez nekem nagyon nem mindegy, mert kontaktlencsét hordok.

Azt viszont nem tudtam hogy emellé nem kell a gyógyszer, most felmerült bennem, hogy leálljak-e vele próbaképp.

2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szóval azt írja hogy 2-2, de utána csak 1-1 fújás...
2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Még el se olvastam a papírját :) nekem azt mondta, csak 1-1 fújás. Ma egyszer már fújtam, úgyhogy holnap is 1-1. Amúgy nekem is reggel és este a legrosszabb...
2011. aug. 16. 21:41
 6/22 anonim ***** válasza:

Én is csak belekukkantottam, mert a nagyobb lányom is kezd tüsszögni, bár neki nem olyan erősek a tünetei, és azt akartam tudni, hogy kaphat-e. Akkor láttam, hogy a kezdő adagnak 2-2 van írva, utána 1-1.

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz pár nap múlva, elég-e naponta egyszer fújni. Nekem kevésnek tűnik... persze kérdés, hogy mekkora baj, ha naponta 2* fújok belőle.

2011. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
én inkább csak egyszer fújok, mert olvastam, hogy orrvérzés is előfordulhat, de ez ritkább, de pl. ha sokáig és nagyobb adagban alkalmazza vki, akkor orrfújáskor véres csíkok is lehetnek a zsepin, ami a nyálkahártya elfekélyesedése miatt lehet. persze ezek csak az esetlegesen fellépő mellékhatások, de én azért nem szeretném egyiket se tapasztalni :)
2011. aug. 16. 22:11
 8/22 anonim ***** válasza:

Hajaj, akkor meggondolom....


De egyenlőre örülök, hogy a szemcseppet megúsztam eddig.

2011. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én is szemcseppért mentem, vagyis küldtem anyumat el, aztán ezt hozta :) remélem tényleg jó lesz!
2011. aug. 16. 22:17
 10/22 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk, aztán 2-3 hét múlva megbeszélhetjük a tapasztalatokat. :-)
2011. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!