Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt nagy ritkán...

Szoptatás alatt nagy ritkán 1-1 szál cigi belefér?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapos a kisfiam. Ha mondjuk úgy havonta 1x elszívok 1-1 szál cigit, az esti etetés után, úgyhogy utána már csak reggel eszik, akkor az még belefér? Időnként nagyon megkívánom... De tényleg csak ritka alkalmakkor akarok.

Kérlek csak olyan válaszoljon, aki nem lehurrogó és kioktató válasszal jön, hanem aki esetleg maga is rágyújtott szoptatás alatt.


2011. aug. 17. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

persze, belefér....néha, 1-1 szál cigi....sőt még jót is tesz neki!!!

Ha csak néha megkívánod, akkor miért nem állsz ellen???

2011. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Ha előtte aktív dohányos voltál akkor akár milyen csúnyán hangzik is,de belefér.Én nem dohányzom,soha nem is csináltam,de átérzem ezeket a függőségeket.Én pl.kávéfüggő vagyok.Az orvos szerint ihattam terhesség alatt is módjával.
2011. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
ihattam terhesség alatt is és ihatom azóta is,persze módjával.*
2011. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Terhesség alatt cigiztél??? Mert ha nem 9hónap alatt már leszokhattál volna. Semennyi cigi nem használ sem neked,sem a babádnak!
2011. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha jót akarsz a babádnak NEM FÉR BELE. A méreganyagok (ahogy terhesség alatt a placentán) gyönyörűen átjutnak a tejen keresztül, teljesen mindegy, hogy csak egy-egy szál, vagy több.
2011. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Hány szerencsétlen gyereknek dohányos az anyja. Nagyon gyengék vagytok. Neked belefér persze, de a gyerekednek nem...mondjuk az téged nem érdekel igaz?
2011. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy mindenki ennyire tökéletes, hogy csak vádaskodni tud, hogy az aki időnként rágyújt mennyire nem foglalkozik a gyerekével. Nem a kritikákra vagyok kíváncsi. És igenis érdekel, de Te például amit megeszel abban mindig megnézed nehogy egy csepp káros anyag legyen? Gondolom a városba se viszed be a gyereket, nehogy beszívja a sok port...
2011. aug. 17. 18:06
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem miért háborogsz?! Abban igazad van hogy már a levegő is káros,de ez ellen nem tudsz mit tenni! Nem tarthatod a gyereket burokban. Viszont a dohányzással tudatosan ártasz neki,akár tetszik akár nem! Nagyon önző dolog hogy a te szenvedélyednek a baba is "élvezi" a következményeit.

Senki sem tökéletes,csak felelősségteljes! Én 16évig bagóztam,napi 1doboz,de ahogy terhes lettem rögtön abbahagytam. Most 18hónapos a lányom,és igen régen megkívántam,nem volt könnyű,de 1szálat sem szívtam el!

2011. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 xStefix ***** válasza:
79%

Nem fér bele.

Egyetértek, egy csomó káros hatástól nem tudjuk megvédeni a gyerekeinket, akárhogy is akarnánk. A cigi viszont csakis rajtad múlik! Legyél erős és mutasd meg, hogy képes vagy rá! Büszke leszel magadra.

2011. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyunk tökéletesek, de megteszünk mindent a babánkért.

Én speciel nézem mit eszek,10 hónapja szoptatok, azt meg végképp megnézem mit adok a fiamnak.

Persze,nem lehet mindent kizárni, de ami rajtam múlik azt megteszem.

És most nem is arról van szó, hogy a tejedbe átmegy, hanem, hogy milyen példát mutatsz neki!Lehet most nem árt 1-1 cigi, de ha ezt látja tőled, és később dohányozni fog miattad, akkor azzal már nagyon is ártottál....

első voltam

2011. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!