Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen vitamin...

Szoptatás alatt milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
A terhesvitamintól nem lesz farkasétvágyam mint terhesség alatt?Vagy elég külön kálciumot és vasat szedni?
2011. aug. 19. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom sokan ellenezték, de én természetes úton vittem be. Tudom, hogy vannak akik azt vallják, hogy a gyümölcsökben és a zöldségekben már nincsenek vitaminok, de én még ilyen régimódi vagyok. Tavasszal és nyáron meg nagyon széles a választék.
2011. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alaszka ***** válasza:
A terhesvitamint szokták ajánlani, de vigyázz, mert én két hét esti ordítás után jöttem rá, hogy attól fáj a babám pocakja. Így most nem szedek semmit, majd ha elmúlt 3 hónapos. Meg nekem székrekedést is csinált, ami szülés után nem olyan kellemes...
2011. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!