Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Semmit nem fogytam a szoptatás...

Semmit nem fogytam a szoptatás alatt. Miért?

Figyelt kérdés

sokat híztam a terhesség alatt 20 kilót,és mindenki azt mondta majd szoptatás alatt lemegy.Hát nem megy,pedig nem eszem sokat,jó néha megeszek egy csokit,de nem tonnaszámra.

Mástól olyanokat hallok,hogy 15 kilót fogytak 2 hónap alatt,meg hogy minden szoptatáskor fogy (mondjuk ez érdekes),de nekem em mozdul a súlyom.Már volt olyan hogy szinte csak gyümit zöldséget ettem,és estére olyan kevés tejem lett,hogy két ciciből kellett szoptatni.(máskor ki kell fejni a maradékot)Van hasonló tapasztalat?

Ja három hónapos a babám.


2009. ápr. 16. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a problémám. Szülés után leugrott tizeniksz kiló, de utána semmi, sőt még híztam is párat. Most 2 hónapos, és most kezdek fogyogatni.

Nálam az vált be, hogy nem iszom cukros löttyöket, vizet és sok teát(kevés cukorral), rendesen eszem és próbálom minimálisra csökkenteni az édességet.( persze nem mindig megy) :)

ÉS: sokat kell sétálni, ill. elkezdtem hullahoppozni, az nagyon bevált.

Ami meg ezzel együtt marad, az marad. :)

Majd lehet fogyózni, ha már nem szoptatok, de ez most nem a kifutók világa, most anyák vagyunk, nemdebár? :)

2009. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már 4 hós múlt a babám és nem fogytam a szoptatás alatt semmit. Én is úgy tudom hogy a séta a legjobb fogyókúra.
2009. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.De olyan türelmetlen vagyok.....

már alig várom hogy tornázhassak.

2009. ápr. 16. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! én is kb 20 kg-t hiztam terhesség halatt, és én is ugy hallottam, hogy majd szoptatäskor lefogyok, hät nem igy lett. nem is ettem sokat, és még hiztam is egy csomot. fogyni egy dekät sem. amikor abbahagytam a szoptatäst, akkor lefogytam a länykoromi sulyom alä. persze, nem azt akarom mondani, hogy ne szoptass...
2009. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 30 kilót híztam a terhesség alatt, szülés után lement 12, hat hét alatt további 6 kiló. Aztán megállt, most várok (hét hetes a kicsim). Igaz, én eszegetek édességet is, bár nem sokat, és eszek este is, ha megéhezek, és szoptatás után mindig éhes vagyok (csak szopizunk).
2009. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!