Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit esztek szoptatás alatt,...

Mit esztek szoptatás alatt, ha érzékeny a babátok a tehéntejre? Fájhat ekkor/ettől a pocak?

Figyelt kérdés

Azoknak az anyukáknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik észre vették, hogy a babájuk érzékeny a tehéntejre.(sok pici kiütés van rajta, amikor tejes dolgot eszem)

Én észrevettem, viszont imádom a sajtokat a joghurtokat és nem tudom, hogy akkor most mivel helyettesíthetném ezeket az ételeket?


2009. ápr. 16. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

szia,


az én kisfiam is érzékeny valószínüleg a tehéntejre,mert neki is kijöttek apró piros kiütések a kis arcán,nyakán.

hasfájós is,és azt vettem észre,hogy föleg akkor,ha elötte joghurtot eszek.

viszont a sajtoktól nem,bár csak nagyon keveset merek sajtból is enni.

tejet egyáltalán nem iszok.

tej helyett próbáld ki a rizsitalt (édesebb ugyan,mint a tej,de szerintem nagyon finom )

vagy a zabitalt,bár azt nem tudom milyen,még nem ittam.

amúgy ha kálciumhiánytól tartasz,a különféle magvakban (szezámmag),dióban,mákban stb.rengeteg a kálcium és nyugodtan eheted szoptatás alatt.

jó babázást!

1hónapos kicsi fiú anyukája

2009. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!