Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki tejmentes diétán volt...

Aki tejmentes diétán volt szoptatás alatt a baba miatt mikor vett észre a picin változást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 10:56
 1/3 bettineni ***** válasza:

Mire gondolsz pontosan?

Mikor tejtermeket ettem szoptatas alatt, az en kislanyom arca masnapra kiüteses lett.

Sejtettem, hogy az altalam fogyasztott tej okozta a gondot, abbahagytam a tej ivast, 2 nap mulva mar eltüntek a kiütesek is, nem is jöttek vissza, csak akkor ha egyszer-egyszer ittam tejet, mert nem tudtam ellenallni neki. Akkor mar biztos lehettem benne, hogy az en altalam fogyasztott dolgoktol jönnek ki a kiütesek.

Fel eves korara ez a problema megszünt.

2011. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A babámon három hónaposan jöttek ki a tejallergia tünetei. (Hányás, hasmenés, véres széklet, állandó sírás) Amikor nem ettem tejterméket ezek szinte azonnal megszűntek. Kivéve a véres széklet, az két hét múlva is volt. Az orvos azt mondta, 2-3 hét amíg a tejfehérje kiürül a szervezetből.
2011. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, ahogy írtátok. köszi.
2011. nov. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!