Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes még erőltetnem a...

Érdemes még erőltetnem a szoptatást?

Figyelt kérdés
8,5 hónapos a kisfiam és nem akar szopizni. Már néhány hete az megy, hogy én erőltetem. Ha lefejem megissza cumisüvegből, de úgy veszem észre, hogy ellenne nélküle, mert sokszor eldobja a cumisüveget, mintha nem kellene neki. Hagyjuk abba a szopikat, ti mit csinálnátok? Egyébként a tápszert sem nagyon szereti, a tejpépet meg egyáltalán nem. Viszont amit mi eszünk, meg a tesó, azt megenné.
2011. aug. 22. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az első fiamat 8 hós koráig, a másodikat 7 hós koráig szoptattam. Szintén elegük volt a szopiból,én meg nem erőltettem. Kaptak tápszert, ittak amennyit ittak. Egy évesen pedig áttértünk az 1,5%-os tejre.
2011. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 8 hónaposan szokott le a szopizásról. Úgy, hogy előtte még 5X evett így. Én kb 2 hétig próbálkoztam, hogy hátha visszaszokik, de hevesen elutasította, így nem erőltettem tovább. Azóta tápszert iszik. Az elején ramatyul éreztem magam, mert mindenhonnan csak azt olvastam, hogy nem vagyok kitartó, de rájöttem, hogy nem ér annyit az egész. Azóta mindenki nyugodt :D (most lesz nemsokára 1 éves)
2011. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Off: utolsónak: Nem voltál elég kitartó? A 8 hónapos szoptatás nem az? És a további két hét próbálkozás a visszaszoktatásra? Más ennyit sem tett volna, szerintem nagyon is kitartó voltál. :)
2011. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
Miért sztrájkol szerinted?
2011. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!