Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki More Milk kapszulát szed...

Aki More Milk kapszulát szed vagy szedett, mi volt a tapasztalata? Mennyi idő múlva hat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap kezdtem 3x2t és ma reggelre majd szét durrant a cicim:D

2009. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.Én is kipróbáltam,sokat vártam tőle,de sajna nekem nem jött be,pedig két dobozzal is vettem:(,de te lehet,hogy szerencsésebb leszel,próba szerencse.

7.5hós manó anyuja

2009. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be mindent ettem ittam szedtem a homeos bogyóktól kezdve a horrorszoptatásig mindent megtettem. Ami egyedül bevált az a laktoherb tea.
2009. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem nem használt egyáltalán

mondjuk én közben nem aludtam, nem nagyon ettem és idegeskedtem

barátnőmnek használt

ha van rá pénzed (nagyon drága), próbáld ki, mert a védőnő szerint is csodaszer

2009. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Drága drága de a tápi sem olcsó egy próbát mindenképp megér nekem 1 hét múlva lett több tejcsim nem rengeteg de azért több! :)
2009. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem mind a2x a tea vált be, de lehet csak amiatt, hogy így sok folyadékot ittam/iszom.

Most a tea mellett már a kórházban elkezdtem szedni a homeós bogyót is, igaz már nem szedem.

2009. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon bevált, már másnaptól éreztem a hatását, Tényleg drága, de ha tanácsadótól rendelsz olcsóbb mint a boltokban.
2009. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam.Semmit nem ért nekem. Pedig már a 3*2 adagot szedtem /65kg vagyok/
2009. máj. 4. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!