Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, baktériumot...

17 hetes vagyok, baktériumot találtak a vizeletemben, a gyógyszerész ajánlotta a tőzegáfonya kapszulát. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Van-van. Szedd nyugodtan. Én E.coli érzékeny voltam már az első babám előtt is, ezért állandóan szedtem. Aztán mikor terhes lettem, még fontosabbá vált. Végig szedtem, soha nem találtam nálam semmilyen bacit. Most megint babát várok, megint szedem.
2011. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húgyúti betegségek esetén az egyik legjobb ősi gyógymód.

tapasztalat?


én örülnék neki hogy a doki nem töm gyógyszerekkel. azért figyeld a hatását és a tüneteket hogy nem-e erősödnek.


Jobbulást!

2011. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jo, es arra figyelj, hogy sok folyadekot igyal meg napkozben.
2011. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ajalmos vagyok a húhyúti panaszokra :(

És kb 5 éve egy barátnőm ajánlotta így én nyár kivételével folyamatosan szedem! Napi 1-et ha megelőzésre kell!

És ha panasz van akár 3*2-t is lehet!Nekem másnapra enyhítoi a tüneteket de kb 2 nap ire elmúlik!

A terhesség alatt végig szedtem! :)

Gyakorlati tanács, babáknak 2 éves kortól adható!

2011. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 17 hetes vagyok, jelenleg nincs gondom, de elég érzékeny voltam mindig a felfázásra, gondoltam szedhetném megelőzésként. Szeretném megkérdezni, hogy bármelyik márka megfelelő? Nektek melyik vált be? Köszönöm szépen!!!
2011. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

16:22-es vagyok!

Én csak a CRAN-C márkájút szedem!60 darab van benne 3600 körül van!Még tavaly vettem!


Ez volt amit 2 éves kortól babaáknak is lehet! :)

2011. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!