Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném elkezdeni a barátcse...

Szeretném elkezdeni a barátcserlye kapszulát szedni mert rendszertelen a ciklusom és nem akar összejönni a baba, van valakinek valami tapasztalata erröl a készitményröl?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most kezdtem el szedni 1 hete és nekem eddigi nincs negatív véleményem róla.Amúgy szerintem előrébb hozta a pémet.Szerintem nyugodtan kezd el szedni,én csak jó véleményeket olvastam róla.Ha beütöd a keresőbe nagyon sok linket találsz róla:)
2010. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat.Te miért kezdted el szedni?ti is babát szeretnétek?ma van a ciklusom 2.napja akár ma elkezdhetem?
2010. máj. 18. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan nekem rendszeres volt a ciklusom, viszont előtte 4-5nappal barnáztam mindig ez ment 7évig. :S Elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát, már az első hónapban megszünt a barnázás, a második hónapban terhes maradtam. Én napi 2x szedtem. Nekem csak jó tapasztalatom van, sok sikert nektek is! :))
2010. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,bizom a sikerben,már 1 éve probálkozunk a babával,sajnos a clostylbegit nem segitett,ezért szeretnék valami kevésbé károsat szedni.
2010. máj. 18. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Azt kifelejtettem, hogy mi is 5éve próbálkoztunk, én is szedtem clostyt is, meg egyéb gyógyikat, nem jártunk sikerrel. Mikor semmit nem szedtem csak a kapszulát, láss csodát a második hónapban összejött! Ne adjátok fel, sikerülni fog nektek is! :)))
2010. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz!És nektek szivből gratulálok!Nekem már van egy 2 éves kislányom,de nagyon szeretnénk egy kis tesót!Remélem hamarosan sikerül.
2010. máj. 18. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!