Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan csináljam, reggeli és...

Hogyan csináljam, reggeli és esti szoptatást?

Figyelt kérdés
10 hós a babám, eszik mindent rendesen, de szopik is. Már csak reggel és eset szeretném szoptatni. Rengeteg tejem van, eddig adtam is el, de most már nem kell senkinek, és én nem tudom hova tenni. Hogyan csináljam, hogy beálljon a reggeli és esti szopi és közben ne kelljen 3-4 óránként leszívnom? Az a baj, ha nem fejem le, megőrülök annyira feszül, úgy érzem szétdurran. (Vidéki vagyok, anyatejgyüjtő állomás szóba sem jöhet, a védőnő meg nem tud senkit akinek kéne.) Köszönöm
2011. aug. 25. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne az egészet fejd le, hanem hagyjál benne valamennyit, és úgy lassan kapcsolni fog az agy, hogy maradt a ciciben, és akkor az nem kell.Így le tudod fokozatosan építeni. Mint az elején, mikor van a tejbelövellés.
2011. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi ezt próbálom, de csak egyre több tej termelődik
2011. aug. 25. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Példa, egyik nap fejsz 200-at, következő nap 190-et, aztán 150-et és így tovább. Szépen lassan, hidd el, működni fog.
2011. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!