Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor használhatom naponta...

Hányszor használhatom naponta a szívhangfigyelőt?

Figyelt kérdés
Vettem interneten egy ilyet, hogy megnyugtassam magam, minden rendben odabent. 16 hetes vagyok. Árt a babának, ha többször is használom egy nap?
2011. jan. 19. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 1 hétre kaptunk annak idején a védőnőtől egyet. Talán 3-szor néztük meg a hét alatt a baba szívét, mert amint rátettük a mikrofont, nagyon nyugtalan lett - szerintem zavarta. Én nem zaklatnám vele sűrűn...
2011. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkéredztem egy dokit, szerinte egyáltalán nem árt. Nos ha egy picit zavarja, attól nem lesz baja, jobb, mint ha te4 lennél ideges egész nap.

Másrészt szerény véleményem szerint, csak az első napokban akarod majd használni többször, hamarosan mozogni is fog, akkor meg már el is felejted.

2011. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Miért akarod nyugtatni magad? Ne idegeskedj, gondolkozz pozitívan! Minden rendben lesz!

A szívhallgató felesleges!

Mit csinálsz, ha nem hallod a szívhangját?

Nekem 36 hetesen halt meg a babám! A köldökzsinórba beletekeredett! Az orvosommal beszélgettünk, s megállapítottuk, hogyha a műtő ajtajában állok, amikor történt a baj, akkor se tudta volna megmenteni a picit. Mire megcsászároznak már késő lett volna!

felesleges stresszelned magad!

Gondolkodj pozitívan!!!!!

2011. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Az én babám menekült előle mindig. :(
2011. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!