Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumisüvegsztrájk? Létezik...

Cumisüvegsztrájk? Létezik ilyen? Anyatejes a 9 hetes kisbabám, de néha adnom kell neki tápot is, de ma egyik percről a másikra nem akarja meginni a ápot a cumisüvegből.

Figyelt kérdés
Csak ordít, sír, ha viszateszem a mellemre megnyugszik egészen addig ameddig észre nem veszi, hogy nincs a ciciben tej, akkor ordít, én adom neki a cumisüveget bekapja, megszívja, de pár másodprec múlva kiköpi és sír. Hogy a fenébe etessem meg? Jön az éjjel, it vagyok vele egyedül, rettegek ha felébred és nincs tejem mit csináljak? Próbáltam pohárból itatni,de majd megfulladt szegénykém. És nem is tudom neki normálisan adni pohárból, inkább nem kísérleteznék vele.
2011. aug. 28. 21:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Nincs elég tejed? Nem tudsz egy kis anyatejet keverni a tápszerbe? Minden bizonnyal azért sír, mert éhes és enne. Mindenképpen válts akkor holnap tápszert, ajánlom a Humana-t különösebben a Baby Fit-et. Ez banános, nem drága. A tejedet mindenképp mentsd meg, nagyon kicsi még. laktoherb tea, alkohol mentes sör, folyamatos fejés beindíthatja a tejtermelést.

Éjszaka ha felkel akkor próbálkozz először a cumisüveggel, majd utána a cicivel. Ha nem megy és tejed sincsen, akkor ha van otthon fecskendőd azzal nyomj mindig egy picit a szájába. Ha ez sem megy, akkor marad a forralt víz, de ezzel jól nem lakik.

2011. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs elég tejem, estére van, hogy egyáltalán nincs. De ma pl már délutánra sem volt elég neki amit szopott, ilyenkor jön a tápszer. Váltottam...eddig erre nem is gondoltam, Bebát kapott, most Milumil-t, lehet, hogy itt a baj??
2011. aug. 28. 21:49
 3/34 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert adsz neki ? Van amelyik (pl unokaöcsém) nem szereti a HA tápokat. Az én kislányomnak mindegy volt, ő itta a simát is, csak pöttyös lett tőle, de a HA-t is szereti mind a mai napig. Nem kérdés, hogy az anyatej a legjobb, de ne éhezzen a gyerek, mert az borzasztó érzés, tapasztalatból mondom.
2011. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A tejemért mindent megteszek, teát iszom, sört is, rengeteg levest eszem..fejek, szoptatok igény szerint, sőt van, hogy hagyom akár 1 órát is nyamnyogni a mellemen.
2011. aug. 28. 21:54
 5/34 A kérdező kommentje:
HA-s, de az előző is az volt, csak attól mintha fájt volna hasa azért lett lecserélve.
2011. aug. 28. 21:56
 6/34 anonim ***** válasza:
21:53 vagyok megint. Milumilt vettünk magunktól először, mikor szegény kicsit nem bírtam jóllakatni :( Szerintem annak volt a legjobb íze, de a gyerekorvos a Humana HA Startot írta fel, amit megkóstoltam és kiköptem, de a picinek nagyon bejött, úgyhogy maradtunk ennél a családnál. Lehet, hogy még egy párat meg kell próbálni, mire megtaláljátok az ideálisat, kitartást hozzá!!!
2011. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Vagy cseréljek cumisüveget? Jaj, de kétségbe estem. Az lesz,hogy adom neki másik cumisüvegből, ha nem jön be akkor adok neki az előző tápból, ha az sem jön be akkor nem tudom mit csinálok..
2011. aug. 28. 21:57
 8/34 A kérdező kommentje:
Köszi! Muszáj leszek kikíséreletzni.
2011. aug. 28. 21:58
 9/34 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok :) Igazad van, a cumi formája, anyaga is számíthat! Eszembe jutott, hogy eleinte mennyit kínlódtunk azzal is. Volt 3 féle cumisüvegünk, csak az egyikkel tudott rendesen enni, annál maradtunk (NUK, szilikonos, a latex abból se igazán), sajnos ezt is ki kell tapasztalni. Sok erőt és türelmet hozzá, nemsokára könnyebb lesz, hidd el!
2011. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Köszi...hát majd megpróbálok mindent. Csak olyan fura, hogy egyik percről a másikra csinálja ezt. Eddig semmi baja nem volt a cumisüvegével...ma meg már bekapni sem akarja.
2011. aug. 28. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!