Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás közben beszéltek a...

Szoptatás közben beszéltek a babátokhoz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eleinte halkan, szinte suttogva, most már 7,5 hónapos még mindig beszélek hozzá, néha ő is "válaszol" a maga módján. De éjjel sosem beszéltem hozzá, hogy érezze, ez más, mint a nappali szopi, így sosem ébredt fel túlzottan, bealudt szopi közben.
2009. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éjszaka én se nagyon beszélek hozzá csak ha muszáj.Köszi!
2009. ápr. 18. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
en nem beszelek, de dudolni szoktam azt a dalt, amit neki enekeltem, amikor meg benn volt a pocimban.
2009. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert akkor rám figyel (4 hónapos). Kb 2 hónapos koráig lehetett hozzá beszélni szopi alatt, vagy beszélgetni közben, most már nem. Ha megszólalok, egyből felnéz, és csak néz néz néz, de nem eszik. Inkább csak ölelem, simogatom közben, az nem zavarja.
2009. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
csak ritkán, mert már az én picurom is figyel mindenre (9 hónapos) amikor szopizik, és ha elkezdek beszélni hozzá, van, hogy nevet és abbahagyja a szopizást:).
2009. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem beszélek hozzá, mert elengedi a cicit, rám néz, folyik a tejcsi a szájából és vigyorog. Inkább csak simogattom, de azon is mosolyog. Nézzem, és csodálkozom, hogy ilyen szép babám van. :)
2009. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En csak akkor beszelek hozza, ha kezd elaludni. Igyekszem ot szoval ebren tartani. En is azert nem beszelek hozza, mert akkor nem eszik, hanem engem nez, es nagyokat vigyorog. Max szopo befejeztevel szoktunk egy kicsit "tarsalogni".
2009. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2009. ápr. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!