Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi alapján jegyzitek mrg,...

Mi alapján jegyzitek mrg, hogy melyik mellből kell szoptatni legközelebb?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rövid lett az eszem terhesség alatt és nem múlt el eddig :S Azt csinálom, hogy egy szilikon karkötőt cserélgetek a csuklómon. Mindig azon van, amelyik mellemből szoptattam. De néha elfejtem átrakni és akkor megy az agyalás...

Nektek mi vált be?


2011. szept. 1. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Detto .. hajgumi a csuklón éjszaka főleg.


meg fogom a cicit és megnézem melyik puhább.. abból evett utoljára.

2011. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a tied nem is olyan rossz megoldás, még nem hallottam róla :) Én csak az alapján szoktam, hogy melyik mellem a keményebb :D Mert akkor tudom,hogy előtte a másikból szoptattam :))
2011. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig elfelejtettem, a férjem mondta is, hogy majd mindig tesz rá filctollal egy nagy X-et...:) De ez a szilikonkarkötős megoldás nagyon tetszik!:) Ügyi vagy!!:)
2011. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
éreztem a mellemen, hogy melyik van tele
2011. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:))) Köszi

Csak mondom, akkor van gond, ha elfelejtem átrakni. Olyankor én is tapogatom, hogy melyik a keményebb, de nem mindig tudom megállapítani. Na akkor töröm a fejem...

2011. szept. 1. 13:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel én minden alkalommal mindkét mellből szoptattam egészen 8 hónapos koráig, sokszor elég nagy zavarban voltam, hogy melyikkel kezdjem. Egy kis csatot csíptettem a melltartó pántjára, hogy melyik cici jön.
2011. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én jegyzeteltem...

Ha rövid az eszed, legyed noteszed. :)

Nálam ez vált be. Különben a karkötős változattal kezdtem, de azt is elfelejtettem. :)

2011. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is felírtam:-) Egy csíkos lapra egymás alá jöttek az időpontok, és mellájük a betűk:-) Pl.

7:00 - B

10:00 - J

13:00 - B

Stb...Mára már nincs szükség rá..valahogy megjegyzem:-)

2hónapos 2hetes anyukája

2011. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen vicces:)Ugyanazok a problemak.Eloszor irtam en is,mostanaba a szopiparnanak arra a felere teszek egy pelust amelyik cicim jon:)Vagy a ferjem mondja!
2011. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felírtam a naptárba, vagy abból tudtam, hogy a másik mellen felejtettem a tejfelfogó korongot! :)
2011. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!