Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megkóstolta a férjed az...

Megkóstolta a férjed az anyatejedet? Ha igen, mi volt az első reakció és saját akaratából tette?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem, és én sem... :S
2009. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Én is ezt tudom írni: nem, és én sem.
2009. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Én megkóstóltam,és a férjem is!Pont fejtem és nézett,kérdeztem,hogy megakarja-e kóstolni!Belekortyolt:o)Reakció:hú.ez nem jó...

Nekem se ízlik egyébként!

Tiéd?

2009. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Én vagyok az utolsó!Egyébként rákmegelőző hatású az anyatej!Hallottam,hogy valamelyik országban kávézóban adják a kávéhoz,hát ez azért furcsa...
2009. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Az én férjemnek ízlett. Ő minden babánál megkóstolta, hátha azóta más lett az íze :))) Én nem próbáltam soha.
2009. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs, 2-3 hónap múlva szülök. Azért voltam kíváncsi, mert a férjem nagyon mondja, hogy ő majd meg akarja kóstolni, csak mivel fogalmam sincs, milyen ízű, félek, hogy amilyen nagyon akarja, akkorát fog csalódni, és nagyon ki fog ábrándulni :) Mármint nem belőlem, csak úgy... értitek?! :)
2009. ápr. 20. 13:20
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem,és én sem.Ha akarta volna,én megengettem volna egyszer,de csakis ciciből :-)A barátunknál is babát vár a lány,a párja mindenáron meg szeretné kóstolni.
2009. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mindketten megkóstoltuk, és míg szerintem rossz ízű, szerinte jó. :) Egyébként ő segített rajtam, amikor se szoptatással, se fejéssel, se masszázzsal, se meleg vizes borogatással nem ürült ki egy tejcsatornám, és már a bedurranás szélén állt. :D (Végül is a Kismamában is olvastam ilyesmit...)
2009. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs még babám,de bnőm lefejt egyszer és megkóstoltatta velünk.Hát mit ne mondjak elég fura íze volt,vizes is volt már mert 11 hónapos volt a baba,de azért végülis édeskés volt.Nekem azért nem nőtt a szívemhez,inkább maradok a sima tejnél:D

Egyébként a tápszer szerintem borzasztóbb.Annak elképesztően rossz vas íze van.Azt is kóstoltam mert kiskecském volt és meghalt az anyukája.Nem csodálkoztam amikor nem kérte a tejetXD

2009. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!