Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is ilyen hamar vágyik...

Más is ilyen hamar vágyik második babára? Mikor jött össze a második baba?

Figyelt kérdés
Mennyi idő próbálkozás után? Leírnátok azt is, hogy a szoptatással olyankor hogy álltatok?
2011. szept. 3. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én sose vágytam kis korkülönbséggel babára,min 5 év különbséget szeretnék.
2011. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan nem:)Rövid úton a pszichiátrián kötnék ki,mondjuk az én drága fiam elég nehéz eset.Én is legalább 5 év korkülönbséget szeretnék.
2011. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Kislányom 13 hónapos. 2 évet akartam mindig is közte és a kistesó között. Olyan 10 hónapos korától kezdve már nagyon várom, hogy végre elkezdjünk próbálkozni a kistesóval. Az elkövetkező 2-3 hónapban dől el, hogy kezdhetünk e próbálkozni. Remélem minden rendben lesz. Már alig várom, hogy újra terhes legyek és hogy újra szoptatahassak, meg hogy újra tanuja lehessek a fejlődésnek. Imádok lekucorodni lányom melllé és nézni, hogy mit lát ő. Élvezem a babázást, és kislányom egyre érdekesebb, egyre jobb figyelni ahogy felfedezi a dolgokat. :D
2011. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2 év korkülönbséget akartunk a gyerekek között. 1 éves volt a lányom, mikor külön költöztünk (addig anyuéknál laktunk, oda semmiképp nem akartunk mégegyet, ha 5 év lett volna is, mert csak egy pici szobában voltunk). Szinte azonnal ráálltunk a dologra, elsőre sikerült is teherbe esnem. 14 hós volt a lányom, mikor 6 hetes voltam. 8 hetesen derült ki hogy ketten vannak odabenn. Így 21 hónap van a lányom is a fiúk között. Lánykám 11 hósan maga utasította el a cicit, vagyis már nem szopizott mikor próbálkoztunk, és terhes lettem.
2011. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Kis korkülönbséget akartunk, így 10 hónapig szoptattam (amúgy sem tudtam tovább), utána még 2 hónapig nem volt peteérésem (szopi alatt sem volt), végül 14 hós volt, mire terhes lettem :)
2011. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az én fiam is nagyon nehéz eset, egész nap pörög, soha nem alszik napközben, de én akkor is szeretném már a második babát. Olyan szép, mikor együtt játszanak a gyerekek, szeretnék kis korkülönbséget. 9 hónapos a fiam, már szeretnénk kistesót, de egyenlőre aktívan szopizik, és még nem is jött meg nekem a szülés óta.
2011. szept. 3. 22:48
 7/23 anonim ***** válasza:
2,5 évet legalább tervezek a babák között.
2011. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem most még sajnos nem alkalmas, mert mi is még szülőkkel lakunk, most 9 hós a lánykám, úgyhogy 2-3 év biztos lesz a tesó, és közte, de ha rajtam múlna, akkor gyorsan jöhetne a másik, legalább letudom, ha már a testem úgy is le van pukkanva! :D Nem véres verítékkel az első baba utána helyrehozom magam, és utána megint jön a + 20 kg! :))) Bár a gyerekemért mindent! :)
2011. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, mi is kb 2 év korkülönbséget szerettünk volna, a kisfiam egy éves volt, mikor azt mondtuk, na vágjunk bele, hátha összejön szopi mellett is (5x szopott akkoriban naponta még a kisfiam). És elsőre összejött, így 21 hónap lesz a két gyerek között.
2011. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Mi is ilyen idős korától kezdtünk vágyni rá. Az első szülinapja után egy nappal jött meg először, egy hónap múlva hagyta abba a szopizást, 15 hónapos volt, amikor megfogant a kistesó, aki most 10 hetes a hasamban. :)

Így szinte pont két év lesz köztük, szerintem ez ideális, most már örülök, hogy nem jött korábban.

2011. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!