Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babam anyatejes. Igeny szerint...

Babam anyatejes. Igeny szerint szoptatom jol fejlodik. De. Szerintem sok vizet iszik. Tudom ha igeny szerint szoptatom viz helyett is szopik. Annyiszor viszont nem akarom cicire tenni. Van ugy hogy cici utan is megissza a 40ml-t. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert meleg van. Sok folyadékra van szüksége.
2011. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is többet van cicin, de vizet nem adok neki.
2011. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babának felesleges vizet adni, mert az anyatej mindent "tud", szomjoltó is.
2011. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

(fili)

Amit felépít az anyatej védelmi anyagokat bélfalakra, emésztő rendszerre te szépen lemosod a vizzel.

9 hónapos a babánk és még egy csepp vizet sem kapott.

Nyáron egyszer próbáltuk és kiköpte. Ez a természet rendje. Ez az anyatej csodája ott van benne minden amire a babának szüksége van.

2011. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:
100%
Mostmár azért, mert hozzászoktattad a vízhez.
2011. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki vizet, mert felesleges az anyatejben minden megvan ami neki szomjoltasra kell. ha pedig igeny szerint szoptatod O ugyis annyit szopizik amennyi neki kell, a vizet meg issza mert adod neki.. nincs semmi baj rarakni a mellre a babat amennyiszer csak akarja, ha ehes vagy szomjas hidd el jelezni fogja ugyis!
2011. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!