Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ennyi volt a szoptatás?

Ennyi volt a szoptatás?

Figyelt kérdés
Kislányom egy ideje kevesebbemt szopizott,elfordította a fejét.Alváshoz mndig kellett neki(kézben alszik el)de már akkor sem.Aztán pár napja csak este,éjjel ha felkel és reggel aludt vissza rajta.2napja egyátalán nem szopizik.Tejem az van csak neki nem kell.Tehetnék valamit vagy hagyjam?Sajnálom mert tovább szerettem volna még szoptatni.Már mindent megeszik.Előre is köszönönöm a válaszokat!8hónapos kislány anyukája
2011. szept. 7. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ugyanezt csinálta 3 hónaposan, azóta nem is szopik. Ha szeretnéd, hogy anyatejes legyen, de a melled nem kell neki, akkor fejd ki és add neki üvegből. Valami tej úgyis kell, így legalább továbbra is a tápláló és egészséges anyatejet kapja.
2011. szept. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy mar nem izlik neki,ki tudja? probald lefejni amennyit csak lehet es add neki cumisuvegbol. akkor kiderulhet hogy miert nem keri.
2011. szept. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a torka faj?
2011. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,és én kifejtem neki,úgy már jó volt neki:)
2011. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6 hetes volt a lányom, mikor "közölte", hogy ő bizony nem szopizik tovább, bármit is csinálok. Végig jártunk minden utat az üvöltéstől az LLL tanácsadóig, de SEMMI!!!

Így maradt a fejés, ami eléggé fárasztó néha napján.


Gyerekorvos is ezt tanácsolta, mivel kínozni a gyereket nincs értelme. Ami vicces, azaz, hogy hajnalban és reggel szépen szopik, de napközben bármit csinálhatok, nem hajlandó rá!

2011. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukám is így járt a nagyobbik bátyámmal és kiderült, hogy jön a kisebbik bátyám:) Neki cumisüvegből sem kellett a tej:)
2011. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is ugyanezt csinálta, 5 hónaposan. Azóta sem hajlandó szopizni, mondjuk már két éves. Ő sosem aludt el cicin, de egy idő után a szopizást is teljesen elhagyta.
2011. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!