Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az immunrendszerem szülés óta...

Az immunrendszerem szülés óta a padlón van, pedig nagyon vigyázok magamra. Aki járt hasonló cipőben mik a tapasztalatai, ártok a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
10 hetes a babám, csak szopizik, de már másodszor kell antibiotikumot szednem, mert más nem használt. Aggódom az egészségéért! A gyerekorvos azt mondta szoptassak nyugodtan, mert nem jut át nagy mennyiség a tejbe. De annyira féltem kisfiamat, egyrészt az antibiotikum negatív hatásaitól, másrészt attól is, hogy az én nyavajáimat megkapja. Egyébként nagyon szépen fejlődik, az elmúlt hónapban 1,5 kilót gyarapodott és hat centit nőtt, vidám, nyugodt.
2011. szept. 7. 10:17
 1/2 anonim válasza:

Nem kell félni a babának tényleg nem lesz semmi baja.

A lényeg , hogy szoptasd....ez a legfontosabb.

Utána ráérsz foglalkozni magaddal és a z egészségaddel...

Én is szedtem gyógyszert szoptatás alatt,mert kellet.

De nem lett semmi baja a babának.Ezek a gyógyszerek nem ártalmasak.

2011. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 krisztivan ***** válasza:
Nálam is ez volt.Sose voltam beteges kb.évente 1X voltam dokinál.Aztán megszületett a fiam szeptemberben és okt.és nov.és dec.és jan.minden hónapban szedtem antibiotikumot.Semmi baja a tejednek.Nyugalom,nagyon megterhelő a szervezetednek a szülés de majd szépen visszatalál a régi kerékvágáshoz.
2011. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!