Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Hogyan tovább? Hányós vírus.

SOS! Hogyan tovább? Hányós vírus.

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 éves, összeszedett egy hányós vírust, ő vas. éjszaka hányt, azóta semmi. Tegnap este én nem voltam jól, ma meg a kislányom (szopik) alig evett, majd este sírt 6-8ig, aztán 9 körül hányt. Utána kínáltam táppal, nem kellett, aztán teával Abból megivott 40-50 millit.

A tejet most lefejem, és kidobom.

A kérdésem: általában nem kel éjszaka, ha nem kel, akkor keltsem inni?

Ha kel, akkor mit adjak neki? Tápi, tea, anyatej???

Köszi


2011. szept. 7. 21:28
 1/6 A kérdező kommentje:

ja, a pici 10 hetes.

Most alszik, de nyugtalanul.

2011. szept. 7. 21:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen hivd fel az ügyeletet éskérdezz rá. Egyébként ha nem hányt többet akkor szerintem nem kell itatni éjszaka,de figyeld, hogy nehogy ujra hányjon.. inkább hason altasd, ha lehet a félrenyelés miatt.

Jobbulást Nektek!

2011. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Én nem értem miért öntötted ki a lefejt tejet?Miért nem hegytad szopizni?Azt biztos szívesebben elfogadta volan, és kaja is lett volna benne, nem csak tea!?!?!?!?!


Ha te beteg vagy akkor már csak azért is érdemes szoptatni, mert a Te ellenanyagaidat megkapja így neki könnyebb védekezni!


ÉS ilyenkor a legpontossabb szoptatni, a kiszáradás miatt!

Ha kel akkor mindenképp szopi!Azon meg is nyugszik, hisz biztos ő is "rosszul" van!Meg nyilván folyadék és táplálék!


21 hónapja szoptató anyuka

2011. szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem írónak..az tejedben benne van az "ellenanyag"...szoptasd nyugodtan,sőt!!
2011. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mert nem akart szopizni sem, azért öntöttem ki (illetve még a hűtőben van), de csak az estit. Szopizott este, de csak 50et, többet nem volt hajlandó, gondolom mert fájt a pocakja. Sírt, abbahagyta, a teát viszont szívesen itta.

Reggel már rendesen szopizott.

Akkor amit hajnalban fejtem, azt eltegyem a fagyasztóba? Később nem lesz tőle baja?

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 8. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz...de ha nyugodtabb lennél,öntsd ki inkább

minden jót neked

2011. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!